×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Putins aicina aktīvāk iestāties pret vēstures pārrakstīšanu (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Likumdevēju padomē aicinājis aktīvi cīnīties ar vēstures falsificētajiem, raksta gazeta.ru.

Putins uzsvēris, ka mūsdienās “vissvētākās lietas kļūst par spekulāciju objektu, bet atbrīvotājus vieglu roku pieraksta okupantos”. Tādēļ Putins aicinājis likumdevējus darīt visu, lai nākamās paaudzes cienītu vēsturi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Pa priekšu vajag uzrakstīt vēsturi, citādi jau nav ko pārrakstīt. Rašisms nav vēsture, tā ir šodiena.

 2. Kā gan var pārrakstīt vēsturi, kura vēl nav uzrakstīta? Tad jau var ari izčurāt neizdzertu alu!

 3. 1) KO nozīmē VĒSTURES FALSIFIKĀCIJA??? 2) KO nozīmē VISSVĒTĀKO LIETU SPEKULĀCIJA??? 3) KO nozīmē ATBRĪVOTĀJU pierakstīšana OKUPANTIEM???
  – Vēstures PATIESĪBA NAV falsifikācija, ja to tālāk nodod TĀDU, KĀDA TĀ BIJA ATTIECĪGĀ ETAPĀ, lai arī CIK nepatīkama šī patiesība ir!!! BET ja to kāds domā veidot pēc sava uzskata, nerēķinoties pat ar vēl dzīvajiem lieciniekiem, tad tas jau ir NONSENSS!!!
  – Ikvienam cilvēkam un ikvienai tautai ir svētas lietas, ar kurām NEVAJAG spekulēt un tās mērķtiecīgi aizskart…
  – trešo punktu saprotu tā: ja kaut KO no kaut KĀ atbrīvo, tad atbrīvotājs mierīgi aiziet uz savu dzīves vietu ar pārliecību, ka viņš izdarījis labi! Bet ja viņš paliek, tad tas vairs NAV LABI!!!
  Likumdevēji maz ko var palīdzēt vēstures jautājumos, lai TIEŠĀM VĒSTURI JAUNĀS PAAUDZES CIENĪTU, ja jaunieši redz savu tuvinieku sāpes un asaras un dzird pavisam citu stāstu par pagātnes notikumiem. VIENĪGI TIKAI PATIESĪBA IR ATSLĒGA UZ VĒSTURES CIEŅU!!?

 4. Hmm… Nabaga krievzemes zemes iedzīvotāji drīz vispār būs atdalīti no reālās pasaules, vēstures un vispārpieņemtajām vērtībām. Tā vien sāk likties, ka Putins izvēlējies labu piemēru kam sekot – Zimeļkorejas līderi Kimu Čenunu – šamais jau arī “sakārto” vēsturi, cīnās par savas nāciju un turpina attīstīt visu glābjošā komunisma idejas.

Draugiem Facebook Twitter Google+