Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Radošs IT konkurss

ventspilsIT

Līdz 12. oktobrim 1. līdz 12. klašu skolēni aicināti pieteikties dalībai konkursā radošam IT pielietojumam “Ventspils IT izaicinājums 2016”.

Šo konkursu rīko Ventspils pilsēta un Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un pilsētas Izglītības pārvaldi. Konkursa mērķis ir sekmēt skolēnu zināšanu, prasmju, iemaņu un radošuma attīstību, praksē lietojot dažādas digitālās tehnoloģijas – digitālo foto, video un dažādas datorprogrammas problēmsituāciju risināšanā. Konkursa norise plānota divās kārtās: vispirms notiks neklātienes kārta un pēc tam – 10. un 11. novembrī – divu dienu ilgs klātienes pasākums Ventspilī, uz kuru aicinās desmit labākās komandas no katras klašu grupas. Klātienes kārtas dalībniekiem nodrošinās ēdināšanu, naktsmītnes, kā arī visu nepieciešamo konkursa veiksmīgai norisei. Katra komanda sastāv no trīs skolēniem, no kuriem viens ir komandas kapteinis. Lai pieteiktos konkursam, dalībnieku komandai nepieciešams reģistrēties www.ventspilsitizaicinajums.lv.

Pievienot komentāru

Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+