Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Radošs IT konkurss

ventspilsIT

Līdz 12. oktobrim 1. līdz 12. klašu skolēni aicināti pieteikties dalībai konkursā radošam IT pielietojumam “Ventspils IT izaicinājums 2016”.

Šo konkursu rīko Ventspils pilsēta un Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un pilsētas Izglītības pārvaldi. Konkursa mērķis ir sekmēt skolēnu zināšanu, prasmju, iemaņu un radošuma attīstību, praksē lietojot dažādas digitālās tehnoloģijas – digitālo foto, video un dažādas datorprogrammas problēmsituāciju risināšanā. Konkursa norise plānota divās kārtās: vispirms notiks neklātienes kārta un pēc tam – 10. un 11. novembrī – divu dienu ilgs klātienes pasākums Ventspilī, uz kuru aicinās desmit labākās komandas no katras klašu grupas. Klātienes kārtas dalībniekiem nodrošinās ēdināšanu, naktsmītnes, kā arī visu nepieciešamo konkursa veiksmīgai norisei. Katra komanda sastāv no trīs skolēniem, no kuriem viens ir komandas kapteinis. Lai pieteiktos konkursam, dalībnieku komandai nepieciešams reģistrēties www.ventspilsitizaicinajums.lv.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+