Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
16. decembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Gaiļezerā atrasts jaunieša, iespējams, pazudušā Kristiāna, līķis (1)

Ūdenstilpes pārmeklēšana GaiļezerāŪdenstilpes pārmeklēšana Gaiļezerā

Otrdien Gaiļezerā atrasts miris jaunietis, kas, iespējams, ir bezvēsts pazudušais puisis, kuru tuvinieki meklēja jau teju divas nedēļas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Tuvinieki bezvēsts pazudušo Kristiānu meklēja kopš 3. decembra. Meklēšanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, jaunieša fotogrāfija tika izplatīta internetā, viņu meklēja gan policija, gan brīvprātīgie.

Pagājušajā nedēļā Gaiļezera krastā netālu no vietas, kur videokameras pēdējo reizi bija fiksējušas jaunieti, tika atrasta viņa soma. Brīvprātīgie sāka pārmeklēt ezeru – vispirms ar suņa palīdzību, tad talkā tika ņemts robots, ar videokameru rūpīgi pārmeklējot ezera dzelmi.

Otrdien ūdenslīdēji no ezera izcēla kāda jaunieša mirstīgās atliekas. Tagad darbs tiesībsargājošajām iestādēm, lai noskaidrotu, vai tas ir Kristians, un kā viņš gājis bojā.

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pagājušajā nedēļā Gaiļezera krastā netālu no vietas, kur videokameras pēdējo reizi bija fiksējušas jaunieti, tika atrasta viņa soma. Brīvprātīgie sāka pārmeklēt ezeru – vispirms ar suņa palīdzību, tad talkā tika ņemts robots, ar videokameru rūpīgi pārmeklējot ezera dzelmi.
    ————————————————–
    Vislielākā CIEŅA brīvprātīgajiem, kas tik NOPIETNI iesaistījās Kristiāna meklēšanā … un tikai tāpēc viņš tika atrasts …

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+