Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
16. decembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Gaiļezerā atrasts jaunieša, iespējams, pazudušā Kristiāna, līķis (1)

Ūdenstilpes pārmeklēšana GaiļezerāŪdenstilpes pārmeklēšana Gaiļezerā

Otrdien Gaiļezerā atrasts miris jaunietis, kas, iespējams, ir bezvēsts pazudušais puisis, kuru tuvinieki meklēja jau teju divas nedēļas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Tuvinieki bezvēsts pazudušo Kristiānu meklēja kopš 3. decembra. Meklēšanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, jaunieša fotogrāfija tika izplatīta internetā, viņu meklēja gan policija, gan brīvprātīgie.

Pagājušajā nedēļā Gaiļezera krastā netālu no vietas, kur videokameras pēdējo reizi bija fiksējušas jaunieti, tika atrasta viņa soma. Brīvprātīgie sāka pārmeklēt ezeru – vispirms ar suņa palīdzību, tad talkā tika ņemts robots, ar videokameru rūpīgi pārmeklējot ezera dzelmi.

Otrdien ūdenslīdēji no ezera izcēla kāda jaunieša mirstīgās atliekas. Tagad darbs tiesībsargājošajām iestādēm, lai noskaidrotu, vai tas ir Kristians, un kā viņš gājis bojā.

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pagājušajā nedēļā Gaiļezera krastā netālu no vietas, kur videokameras pēdējo reizi bija fiksējušas jaunieti, tika atrasta viņa soma. Brīvprātīgie sāka pārmeklēt ezeru – vispirms ar suņa palīdzību, tad talkā tika ņemts robots, ar videokameru rūpīgi pārmeklējot ezera dzelmi.
    ————————————————–
    Vislielākā CIEŅA brīvprātīgajiem, kas tik NOPIETNI iesaistījās Kristiāna meklēšanā … un tikai tāpēc viņš tika atrasts …

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+