Rastorgujevs punktos PK posmā Pokļukā 0

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Pokļukā (Slovēnijā) Pasaules kausa (PK) trešajā posmā ierindojās 38.vietā 10 kilometru sprinta distancē, informē sacensību rīkotāji.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Rastorgujevs, kurš pieļāva trīs kļūdas šaušanā, finišēja pēc 26 minūtēm un 24,4 sekundēm. Uzvarēja mājinieks Jakovs Faks, kurš šāva nekļūdīgi. Rastorgujevs, kurš nopelnīja trīs PK kopvērtējuma punktus, uzvarētājam zaudēja minūti un 42,7 sekundes.

Rolands Pužulis, kurš šāva bez kļūdām, ieņēma 76.vietu (+3:00,1), bet Artūrs Koļesņikovs ar trim soda apļiem palika 97.vietā (+4:13,4) 103 dalībnieku konkurencē.

Otro vietu ieņēma Emils Hegle Svendsens no Norvēģijas, kurš Fakam zaudēja 0,8 sekundes, bet trešais bija PK kopvērtējuma līderis Martins Furkads no Francijas, kuru no pirmās vietas šķīra 6,1 sekunde.

Rastorgujevs ieguva tiesības sestdien startēt 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, kurā piedalīsies 60 ātrākie sprintā.

Piektdien Pokļukā sprintā sacentīsies sievietes.