×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. februāris, 2013
Drukāt

Ratnieks vairs nekandidēs uz LSA prezidenta amatu

Foto - LETAFoto - LETA

Pašreizējais Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidents Edvards Ratnieks martā gaidāmajā kongresā nekandidēs uz LSA prezidenta amatu. Kā aģentūrai LETA pastāstīja pats Ratnieks, viņš nolēmis veltīt sevi ģimenei, nodoties pētniecībai un pabeigt doktorantūras studijas.

Ratnieks par LSA prezidentu tika ievēlēts trīs reizes. LSA kongress notiks 30.martā.

Kā aģentūrai LETA sacīja LSA viceprezidents Jānis Kārklītis, līdz 14.martam Latvijas augstskolās studējošie, saņemot valstī akreditētas augstskolas studentu pašpārvaldes izvirzījumu, var iesniegt savus pieteikumus uz LSA prezidenta amatu. Pretendentiem ir jāiesniedz CV, pieteikuma vēstule un darbības programma nākamajam gadam.

Kongress ir gada notikums LSA darbībā, kad tiek noteikti apvienības darbības mērķi un vadlīnijas nākamajam gadam, apstiprināts LSA budžets, kā arī ievēlēts un iesvētīts prezidents.

Kongress ir LSA augstākā lēmējinstitūcija, kuras sastāvā darbojas LSA biedru – studējošo pašpārvalžu – deleģēti studenti. Ik gadu kongress pulcē ap 200 studentu pārstāvjus, kā arī augstākās izglītības pārvaldes darbiniekus un LSA vecbiedrus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+