×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. augusts, 2015
Drukāt

Reirs: Nauda Grieķijai jāizmaksā tikai pret ieviestām reformām (1)

1. Nauda Grieķijai jāizmaksā tikai pret iev

1no2
Foto - LETAFoto - LETA

“Ļoti svarīgi ir Grieķijai piešķiramos līdzekļus sadalīt vairākos maksājumos un piešķirt tikai nepieciešamajām vajadzībām atbilstoši to ieviešanas grafikam tikai pēc tam, kad konkrēti pasākumi jau ir paveikti. Tā mēs nodrošināsimies pret to, ka neviens cents šajā palīdzības programmā nav izlietots velti,” uzskata Reirs.

Viņaprāt, būtisks jautājums ir arī Grieķijas banku glābšana. Ņemot vērā Eiropas rūgto iepriekšējo pieredzi, tas esot jādara pašiem banku īpašniekiem vai kapitāldaļu turētājiem no iekšējiem resursiem, nevis uz nodokļu maksātāju rēķina.

Kā ziņots, Eirozonas finanšu ministri piektdien apstiprinājuši trešo starptautisko Grieķijas tautsaimniecības glābšanas programmu, paziņojušas Eiropas Savienības (ES) amatpersonas.
Palīdzības apjoms ir 86 miljardi eiro.

“Jauni aizdevumi līdz 86 miljardiem eiro Grieķijai būs pieejami nākamo trīs gadu laikā,” pēc sešu stundu ilgās eirozonas finanšu ministru sanāksmes paziņoja Eiropas Komisija (EK).

  1. Nauda Grieķijai jāizmaksā tikai pret iev
  2. Latvijas Finanšu ministrijas informācijā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es ļoti šaubos, vai Eiropas savienībā ir pareizs priekšstats par nepieciešamām reformām. Ja tā pamatā ir brīvais tirgus, tad velti gaidīt laimīgas reformu beigas. Valdību atbrīvošana no pienākuma vadīt ekonomiku nevar novest pie laba rezultāta. Grieķija, izskatās, būs kārtējais trusītis, kuru ārstēs demagogi.

Draugiem Facebook Twitter Google+