Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
15. augusts, 2015
Drukāt

Reirs: Nauda Grieķijai jāizmaksā tikai pret ieviestām reformām (1)

1. Nauda Grieķijai jāizmaksā tikai pret iev

1no2
Foto - LETAFoto - LETA

“Ļoti svarīgi ir Grieķijai piešķiramos līdzekļus sadalīt vairākos maksājumos un piešķirt tikai nepieciešamajām vajadzībām atbilstoši to ieviešanas grafikam tikai pēc tam, kad konkrēti pasākumi jau ir paveikti. Tā mēs nodrošināsimies pret to, ka neviens cents šajā palīdzības programmā nav izlietots velti,” uzskata Reirs.

Viņaprāt, būtisks jautājums ir arī Grieķijas banku glābšana. Ņemot vērā Eiropas rūgto iepriekšējo pieredzi, tas esot jādara pašiem banku īpašniekiem vai kapitāldaļu turētājiem no iekšējiem resursiem, nevis uz nodokļu maksātāju rēķina.

Kā ziņots, Eirozonas finanšu ministri piektdien apstiprinājuši trešo starptautisko Grieķijas tautsaimniecības glābšanas programmu, paziņojušas Eiropas Savienības (ES) amatpersonas.
Palīdzības apjoms ir 86 miljardi eiro.

“Jauni aizdevumi līdz 86 miljardiem eiro Grieķijai būs pieejami nākamo trīs gadu laikā,” pēc sešu stundu ilgās eirozonas finanšu ministru sanāksmes paziņoja Eiropas Komisija (EK).

  1. Nauda Grieķijai jāizmaksā tikai pret iev
  2. Latvijas Finanšu ministrijas informācijā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es ļoti šaubos, vai Eiropas savienībā ir pareizs priekšstats par nepieciešamām reformām. Ja tā pamatā ir brīvais tirgus, tad velti gaidīt laimīgas reformu beigas. Valdību atbrīvošana no pienākuma vadīt ekonomiku nevar novest pie laba rezultāta. Grieķija, izskatās, būs kārtējais trusītis, kuru ārstēs demagogi.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+