Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Remontdarbu dēļ līdz decembrim slēgs Salu tilta divas malējās braukšanas joslas

Foto - LETAFoto - LETA

Salu tilts.

Remontdarbu dēļ no pirmdienas, 6.jūlija, līdz 1.decembrim uz Salu tilta tiks slēgtas divas malējās braukšanas joslas, posmā un virzienā no Krasta ielas līdz Lucavsalai, aģentūru BNS informēja Rīgas domē.

Savukārt no 6. līdz 30.jūlijam uz Salu tilta būvdarbu zonā tiks atslēgts ielu apgaismojums.

Par darbu veikšanu ir atbildīga pilnsabiedrība “LNK Industries Group”. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Savukārt “Rīgas Satiksmei” uzdots 14. un 17.maršruta trolejbusu kustību uz 2.trolejbusu parka no pamata maršruta organizēt pa Vanšu tiltu; bet 18. un 23.trolejbusu maršrutos atsevišķus reisus uz 2.trolejbusu parku slēgt, kā arī izvietot pieturvietās informāciju par izmaiņām maršrutos.

Transportlīdzekļu satiksmi uz Salu tilta, posmā no Krasta ielas līdz Lucavsalai tiks atjaunoti jau pirms decembra, ja darbi tiks paveikti ātrāk.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+