Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
10. februāris, 2013
Drukāt

“Renault” atsauc vairāk nekā 60 tūkstošus automobiļu Ķīnā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Francijas autobūvnieks “Renault” ir sācis atsaukt vairāk nekā 60 tūkstošus uz Ķīnu eksportētu automobiļu to degvielas līmeņa sensoru problēmu dēļ, 10.februārī paziņoja Ķīnas patēriņa preču kvalitātes kontroles aģentūra.

Atsaukšana skars 61 508 “Renault” ražotās apvidus automašīnas “Koleo”, kas uzbūvētas laika posmā no 2008. līdz 2012.gadam, jo pēc to ilgstošas lietošanas degvielas līmeņa sensoru rādījumi vairs nav pareizi, līdz ar to šie sensori vairs nav droši.

Problēmas ar “Koleo” markas automašīnām Ķīnā ir bijušas arī agrāk. Janvārī vairāk nekā 5000 šo automašīnu tika atsauktas metinājuma defekta dēļ. 2011.gada decembrī “Renault” atsauca apmēram 1400 “Koleo” to stūres problēmas dēļ.

Ķīna ir kļuvusi par lielāko spēkratu tirgu pasaulē. Četru riteņu piedziņas automašīnas “Koleo” ir lielākā daļa no Ķīnā pārdotajām “Renault” automašīnām.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+