×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

Par jaunas sievietes slepkavību Rīgā aiztur divas pusaudzes (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki aizdomās par sadzīves konflikta laikā pastrādātu jaunas sievietes slepkavību aizturējuši divas pusaudzes, liecina VP informācija.

Policijā klāsta, ka pagājušajā pirmdienā, 20. oktobrī, ap plkst. 5:30 Kurzemes iecirknī no kāda garāmgājēja saņemta informācija, ka Rīgā, Rigondas gatvē uz ielas atrodas sievietes līķis ar acīmredzamiem miesas bojājumiem – galvas traumu un ķermeņa nobrāzumiem. Policijā sākts kriminālprocess un sākta notikušā izmeklēšana. 

Sākotnējie operatīvās meklēšanas pasākumi deva rezultātus, jo tajā pašā dienā aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēta 1999. gadā dzimusi jauniete, kura iepriekš policijas redzeslokā nebija nonākusi. Turpinot izmeklēšanu, pēc dažām dienām policisti aizturēja arī 1997. gadā dzimušu jaunieti, kas iepriekš jau nonākusi policijas redzeslokā par miesas bojājumu nodarīšanu. 

Noslepkavotā ir 1984. gadā dzimusi sieviete, kura labi pazinusi abas jaunietes. Izmeklēšanā noskaidrots, ka naktī pirms notikuma visas trīs sievietes kopīgi lietojušas alkoholiskos dzērienus un kādā brīdī starp viņām izcēlies sadzīvisks konflikts. Tā rezultātā abas jaunietes, sitot pa ķermeni, nodarīja sievietei miesas bojājumus, kas izraisīja viņas nāvi. 

1997. gadā dzimušajai jaunietei piemērots apcietinājums, savukārt 1999. gadā dzimušajai jaunietei piemērots cita veida drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. 

Kriminālprocess uzsākts par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Par šo noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, vai brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kamer nebūs dzīvība pret dzīvību, nāves turpinasies. esiet humani pret slepkavām !!!…

Draugiem Facebook Twitter Google+