×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. janvāris, 2013
Drukāt

Rīgā būs skatāms Poluņina un Krēmera kopprojekts “Sniega simfonija”

ssimfoni2

Krievu komiķa Slavas Poluņina un Rīgas vijolnieka kopprojektā “Sniega simfonija” skatītājus gaida pārsteigums un poēzija, šodien projekta Rīgas izrādei veltītajā preses konferencē pastāstīja Krēmers.

“To, kas norisināsies uz skatuves, ir grūti paskaidrot. Tas ir jāklausās un jāredz, turklāt uz izrādi ir jānāk atvērtiem un bez aizspriedumiem,” stāstīja mūziķis.

Poluņins un Krēmers šajā izrādē centīsies savienot divas šķietami nesavienojamas mākslas. Uzveduma laikā uz vienas skatuves līdzās “Kremerata Baltica” izpildītajai klasiskajai un laikmetīgajai mūzikai čellu, altu un vijoļu skanējumā būs sastopami klauni sarkanos degunos, saburzītos mēteļos, milzīgas mušas, kas nojauc visu savā ceļā, papīra sniega kaudzes un vētra, no kuras nevienam neizdosies paslēpties, bet pašā vidū atradīsies skumjš un smieklīgs, aizkustinošs un maigs cilvēks dzeltenā kombinezonā kā mazs siltuma punktiņš, kas ir nomaldījies Visumā.

“Sniega simfonija” Rīgā, Dailes teātrī, būs skatāma rīt, 10. janvārī. Tajā piedalīsies Poluņina trupa un Krēmera vadītais orķestris “Kremerata Baltica”.

Savukārt 12. janvārī “Sniega simfonija” būs skatāma Tallinā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+