Latvijā
Rīga

Rīgā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi 16

Šodien Latvijas neatkarības proklamēšanas svētku svinīgo pasākumu laikā Rīgā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp transportlīdzekļiem tiks slēgta 11.novembra krastmala, informēja Rīgas domē.

Līdz plkst.23 slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī slēgs transportlīdzekļu satiksmi Poļu gātē un Bīskapa gātē, posmā no 11.novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli 11.novembra krastmalai.

Līdz 19.novembrim plkst.1 ierobežos un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalas labajā malējā braukšanas joslā, 150 metru garā posmā no Miesnieku ielas virzienā uz Poļu gāti.

No plkst.12 līdz plkst.15 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Citadeles ielas līdz 11.novembra krastmalai. Līdz 18.novembrim plkst.23 būs slēgta smago transportlīdzekļu satiksme Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.janvāra ielai.

No plkst.11 līdz plkst.16 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Krasta ielas posmā un virzienā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai. No plkst.17.45 līdz plkst.19 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā (un virzienā) no Citadeles ielas līdz Raiņa bulvārim, kā arī Citadeles ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Torņa ielai.

Nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi no plkst.20.30 līdz plkst.22 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Kaļķu ielai (izņemot sabiedriskā transportu). No plkst.13 līdz plkst.14 un no plkst.19 līdz plkst.23 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No plkst.20.45 līdz plkst.21.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi, kuru regulēs atbilstoši nepieciešamībai) uz Akmens tilta, Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Kuģu ielai, Kuģu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Trijādības ielai, Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Valguma ielai un 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz ēkai 11.novembra krastmalā 31 (transportlīdzekļu satiksmes apgriešanās vietai).

Transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt līdz 19.novembra plkst.5 11.novembra krastmalas abās pusēs, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, līdz 18.novembrim plkst.20 Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam un Pils laukumā (izņemot ar Valsts prezidenta kancelejas izsniegtiem ielūgumiem) un līdz 18.novembrim plkst.23 13. janvāra ielas stāvvietā (pie dzelzceļa uzbēruma), tuvāk Maskavas ielai.

Tāpat šis aizliegums būs spēkā no plkst.7 līdz 19.novembrim plkst.5 11.novembra krastmalas posmā no Poļu gātes līdz Bīskapa gātei (11.novembra krastmalai paralēli esošās ielas abās pusēs), izņemot NBS transportlīdzekļus, līdz plkst.15 (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai, un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai.

Tas būs spēkā arī no plkst.7 līdz plkst.11 ielas abās pusēs starp Herdera laukumu un Doma laukumu, kā arī Herdera laukumā, no plkst.7 līdz plkst.15.30 Bruņinieku ielas kreisajā pusē, posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, no plkst.7 līdz plkst.23 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No plkst.14 līdz plkst.14.45 policija pavadīs NBS vienību militāro parādi un gājienu pa maršrutu: 11.novembra krastmala-Kaļķu iela-Brīvības piemineklis-Brīvības bulvāris-Brīvības iela-Bruņinieku iela, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi militārās parādes maršrutu šķērsojošajās ielās.

Līdz 19.novembrim plkst.1 slēgs gājēju kustību uz AB dambja.

No plkst.8.30 līdz plkst.11.15 un no plkst.18.30 līdz plkst.20.20 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanāla posmā no Krišjāņa Barona ielas tilta līdz gājēju tiltam pie Bastejkalna.

Līdz plkst.10 ierobežos kuģošanas līdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām caurlaidēm). No plkst.10 līdz plkst.24 minētajā Daugavas akvatorijā kuģošanas līdzekļu satiksme būs slēgta.

Neskaidrību gadījumā iedzīvotāji tiek lūgti zvanīt Satiksmes vadības centram pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 3600.

LA.lv