×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Rīgā pulcēsies slēpņošanas entuziasti no visas pasaules

Geocache2

Rīgā no piektdienas līdz svētdienai pulcēsies slēpņošanas jeb “geocaching” piekritēji no visas pasaules, lai piedalītos Baltijas valstīs pirmajā slēpņotāju pasākumā “Mega Riga 2013”, aģentūru BNS informēja Latvijas Slēpņotāju asociācijas pārstāve Jana Priedniece.

Pasākuma galvenais mērķis ir popularizēt slēpņošanu un rādīt Rīgu kā slēpņotājiem draudzīgu un viesmīlīgu pilsētu. Pašlaik dalību pasākumā apstiprinājuši vairāk nekā 350 cilvēki, no tiem apmēram trešā daļa būs no ārvalstīm. Visvairāk viesu būs no Somijas, pieteikušies arī slēpņotāji no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Vācijas, Spānijas, Austrijas.

Slēpņošanas laikā brīvā dabā tiek meklēti tā saucamie dārgumi. Spēlētāji mēģina atrast noslēptus konteinerus, kas tiek saukti par slēpņiem (cache), izmantojot GPS ierīces vai viedtālruņus un pēc tam tiešsaistē, mājas lapā “www.geocaching.com” daloties pieredzē ar citiem spēlētājiem. Meklējamos slēpņus veido paši spēles dalībnieki.

“Mega Riga 2013” notiks arī dažādas citas aktivitātes, arī ievadlekcija slēpņošanas iesācējiem, kur pieredzējušie šīs nodarbes piekritēji pastāstīs un parādīs slēpņošanas pamatus, rakstītos un nerakstītos likumus, labos un sliktos piemērus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+