Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Rīgā pulcēsies slēpņošanas entuziasti no visas pasaules

Geocache2

Rīgā no piektdienas līdz svētdienai pulcēsies slēpņošanas jeb “geocaching” piekritēji no visas pasaules, lai piedalītos Baltijas valstīs pirmajā slēpņotāju pasākumā “Mega Riga 2013”, aģentūru BNS informēja Latvijas Slēpņotāju asociācijas pārstāve Jana Priedniece.

Pasākuma galvenais mērķis ir popularizēt slēpņošanu un rādīt Rīgu kā slēpņotājiem draudzīgu un viesmīlīgu pilsētu. Pašlaik dalību pasākumā apstiprinājuši vairāk nekā 350 cilvēki, no tiem apmēram trešā daļa būs no ārvalstīm. Visvairāk viesu būs no Somijas, pieteikušies arī slēpņotāji no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Vācijas, Spānijas, Austrijas.

Slēpņošanas laikā brīvā dabā tiek meklēti tā saucamie dārgumi. Spēlētāji mēģina atrast noslēptus konteinerus, kas tiek saukti par slēpņiem (cache), izmantojot GPS ierīces vai viedtālruņus un pēc tam tiešsaistē, mājas lapā “www.geocaching.com” daloties pieredzē ar citiem spēlētājiem. Meklējamos slēpņus veido paši spēles dalībnieki.

“Mega Riga 2013” notiks arī dažādas citas aktivitātes, arī ievadlekcija slēpņošanas iesācējiem, kur pieredzējušie šīs nodarbes piekritēji pastāstīs un parādīs slēpņošanas pamatus, rakstītos un nerakstītos likumus, labos un sliktos piemērus.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+