×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgas Centrālajā stacijā aiztur 48 dzērājus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Patruļpolicija reida laikā Rīgas Centrālajā stacijā aizturējusi vairākus desmitus iereibušu personu, informēja policijā.

Ņemot vērā pēdējā laikā arvien biežāk saņemto informāciju par iereibušām personām Rīgas Centrālajā stacijā, aizvakar, 25. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicija veica profilaktisko reidu ar mērķi konstatēt pārkāpumus, kas saistīti ar alkohola lietošanu vai atrašanos alkohola reibumā sabiedriskās vietās.

Reida laikā kopumā tika aizturētas 48 personas.

Kopumā par alkohola lietošanu vai atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī tika sastādīti 13 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp kādam vīrietim, kurš atradās aptuveni divu promiļu reibumā un bija “nolicies uz auss”, kā arī sievietei, kuras izelpā konstatētas 4,4 promiles.

Par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtām alkohola pudelēm sastādīti septiņi administratīvo pārkāpumu protokoli, savukārt par dzīvošana bez personu apliecinoša dokumenta un dzīvesvietas nedeklarēšanu sastādīti 26 protokoli. Tāpat aizturēta kāda persona, kas bija meklēšanā par kādu iepriekš izdarītu zādzību.

Pievēršot uzmanību kārtībai Rīgas Centrālajā stacijā un tās apkārtnē, policija arī turpmāk veiks šāda veida reidus. Tāpat ir panākta vienošanās, ka arī dzelzceļa apsardzes darbinieki pievērsīs uzmanību šai problēmai. Iedzīvotāji, kuri sastopas stacijā ar iereibušām personām, kas traucē sabiedrisko mieru un kārtību, aicināti ziņot policijai vai apsardzes darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Prieks, ka vismaz dažreiz viņus padzenā. Neskatoties uz to, ka man, Rīgas centrā strādājot, vilciens ir visērtākais veids, kā nokļūt darbā, plānoju atteikties no sabiedriskā transporta dēļ centrālajā stacijā valdošās smirdoņas un pretīgā kontingenta. Neticiet – pastaigājiet pa staciju vakarpusē, paskatieties, kas sēž uz soliņiem vecajā ēkā pretī ziedu veikalam!

    • Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram, tur tiešām ir nepanesama smirdoņa un bomžu perēklis, tuneļos sadzērušies “‘muzikanti dzied””, bet stacijā cits kontingents. Reidi būtu jātaisa,katru otro dienu! Lai cilvēki varētu normāli atbraukt un aizbraukt uz darbu, vai skolu!

Draugiem Facebook Twitter Google+