Rīgas “Dinamo” izbraukumu sāk ar spraigu zaudējumu Habarovskā 0

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” četru maču izbraukumu Tālajos Austrumos piektdien sāka ar zaudējumu 1:2 pret Habarovskas “Amur”.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Spēli labāk iesāka mājinieki un jau ceturtajā minūtē atklāja spēles rezultātu, kad pirmais pie Mikaēla Telkvista atsistās ripas bija Jakubs Petružaleks. Pirmajā periodā “Amur” hokejisti uzbruka daudz vairāk un pa rīdzinieku vārtiem izdarīja 19 metienus, pretī saņemot tikai trīs. “Dinamo” nepilnu minūti nācās spēlēt trijatā pret pieciem oponentiem, taču izdevās nosargāt vārtus neskartus.

Pēc pārtraukuma pretinieku zonā jau krietni vairāk darbojās Rīgas hokejisti un Marsels Hosa pēc Kaila Vilsona piespēles perioda vidū izlīdzināja rezultātu – 1:1. Viesi radīja vēl vairākus labus momentus, taču pārvērst to vārtu guvumā neizdevās.

47. minūtē ļoti precīzs metiens vārtu augšējā stūrī izdevās “Amur” aizsargam Denisam Ježovam, kurš tādējādi guva otros un kā vēlāk izrādījās – arī uzvaru nesošos vārtus. Lai arī rīdzinieki ļoti centās un bieži saasināja situāciju pie Alekseja Murigina sargātajiem vārtiem, tomēr pārspēt viņu neizdevās.

“Dinamo” ar desmit spēlēs iegūtiem 18 punktiem pagaidām vēl saglabā trešo vietu Rietumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs svētdien Vladivostokā pret KHL debitantiem “Admiral”.

“Amur” izmuka no pēdējās vietas Austrumu konferencē – astoņi punkti un 12. vieta 14 komandu konkurencē.