×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Rīgas klubi piedāvā sagaidīt pasaules galu

FotoFoto

Ilustratīvs foto

Par godu pasaules galam, kas saskaņā ar atsevišķu Maiju kultūras interpretētāju teikto, varētu pienākt šovakar, Rīgas klubi piedāvās dažādus tematiskos pasākumus.

Vecrīgas klubā “Nabaklab” norisināsies karnevāls “Supervaroņi cīņā pret apokalipsi”, kura apmeklētāji tiek aicināti apģērbties supervaroņu tērpos. Šajā vakarā uz kluba skatuves kāps leģendārā pankroka grupa “Inokentijs Mārpls”, “indie” grupa “Murmansk” no Somijas, kā arī viesi no Igaunijas – “indie” mūzikas pārstāvji “Elephants From Neptune”. Kluba mazajā zālē spēlēs DJ “Knab” un DJ “Čmoks”.

Toties klubā “Melnā piektdiena” paredzēts lielkoncerts “Pasaules gals”. To sāks melodiskā miroņmetāla grupa “Lifeform”, kam sekos “thrash” metāla komandas “Collide” priekšnesums. Uz skatuves kāps arī “sludge/death” metāla kvartets “Diseim”, blekmetāla un tautas mūzikas elementu eksperimentatori “Urskumug”, Latvijas “dark/ death” metāla pārstāvji “Preternatural”, roka un “doom” metāla izpildītāji “Heaven Grey”, kā arī industriālās un “darkwave” mūzikas projekts “Dark Nexus”. “Pasaules gala” lielkoncertu papildinās sadomazohistu šova “Pain [PRO]Test” dalībnieki ar savu jauno sāpju priekšnesumu “Project:Torture”.

Pasaules mūzikas krogā “Bubamara” pasaules gals tiks sagaidīts “drum’n’bass” ar triphopa un “acid-jazz” ritmos, ko klausītājiem piedāvās grupa “Riga Metro”, bārā “Leningrad” šo notikumu ieskandinās dīdžejmeiteņu duets “manGo Ieva un Anna”, bet klubā “Space Dog” svinēt apokalipsi aicinās Egons Reiters. “Pasaules gala” balle gaidāma arī klubā “Pulkvedim neviens neraksta”, kur apmeklētājus izklaidēs dīdžejs “Dub:ra”, bet klubā “Coyote Fly”, spēlējot DJ “Aiva” un DJ “Jakobs on”, tiks aizvadīts pasaules gals un sagaidīts “Coyote ēras sākums”.

Tāpat galvaspilsētas klubos šovakar norisināsies dažādi ar pasaules gala svinēšanu nesaistīti pasākumi, piemēram, klubā “Depo” jau septīto gadu notiks “Solīds vakars”, kurā uzstāsies grupa “7 pieauguši vīrieši” un “Dja Dja’s Recordings”. Koncertbārs “Laternu stundā” piedāvās “Ziemas zaļumballi 3”, kurā spēlēs grupa “Avārijas brigāde” un dīdžejs Roberts Ošiņš, “Četros baltos kreklos” uzstāsies grupa “Rīgas viļņi”, bet kafejnīcā “Taka” šovakar valdīs relaksēta atmosfēra – tur akustisko koncertu sniegs ģitārists Reinis Jaunais.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+