×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Rīgas svētkos kupla programma gaidāma Spīķeru kvartālā

Foto: Ikskile.lvFoto: Ikskile.lv

Rīgas svētkos daudzveidīgi kultūras pasākumi notiks Spīķeru kvartālā, sākot ar “Rīgas svētku restorānu” ikvienam gardēdim, pasākumu jauniešiem “Riga Funk Fest” un beidzot ar Daugavas folkfestivālu un senās Rīgas kuģu apskati, LA.lv uzzināja Rīgas domē.

Svētku otrajā dienā, 15. augustā, no plkst. 12 ikviens iedzīvotājs gaidīts “Rīgas svētku restorānā”, kur apmeklētāji varēs baudīt 15 Rīgas labāko restorānu piedāvājumu, tajā skaitā īpašus sezonālos ēdienus no vietējo ražotāju produktiem. Līdztekus gastronomiskam baudījuma, apmeklētājus priecēs mūziķu priekšnesumi, kā arī notiks dažādi konkursi un atrakcijas, stāsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Vilde.

Šīs pašas dienas vakarā no plkst. 20 Spīķeru kvartālā risināsies “Riga Funk Fest” festivāls, kurā klausītāji varēs izbaudīt funk mūzikai – enerģētiski piepildītam mūzikas stilam, kas vieno soul, jazz un RnB veltītu koncertu. Šogad festivālā uzstāsies piecas pašmāju grupas – spilgtas šī žanra pārstāves, kā arī viesi no Lietuvas – grupa “Gin’Gas”.

Rīgas svētku trešajā dienā, 16. augustā, Spīķeru kvartālā notiks folkfestivāls, kas apmeklētājiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas grupu muzikālo sniegumu.

Visas dienas garumā, no plkst.12 līdz 18 svētku apmeklētājiem būs iespēja aplūkot senās Rīgas kuģus, kas atradīsies iepretī festivāla norises vietai Daugavā, Daugavas promenādes piestātnē. Interesenti varēs iepazīties ar senajiem kuģiem “Pardus” un “Üxküll”, kādus savos braucienos pa Daugavu un Baltijas jūru laika posmā no 8. līdz 12. gadsimtam izmantoja Baltijas reģiona seno cilšu iedzīvotāji.

Savukārt tiem, kuri būs piedalījušies Rīgas svētku organizatoru rīkotājā konkursā par senajiem kuģiem un atbildējuši pareizi uz jautājumiem, tiks dota iespēja doties izbraucienā ar seno vikingu kuģi “Nameisis”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+