×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

“Rīgas ūdens” atjaunojis ūdens padevi galvaspilsētā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

“Rīgas ūdens” (RŪ) darbiniekiem izdevies no ūdensapgādes sistēmas izslēgt bojāto posmu Berģos un šobrīd jau visā Rīgā ir atjaunota ūdensapgāde, aģentūrai LETA pastāstīja RŪ pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Arī ūdens spiediens Rīgas iedzīvotājiem tiek nodrošināts nepieciešamajā līmenī. Mucenieks sacīja, ka bojātā posma atslēgšanai bijušas nepieciešamas 2,5 stundas.

Izvērtējot situāciju, uz Vidzemes šosejas autovadītājiem atvērta vēl viena josla virzienā uz Siguldu un šobrīd izbraukšana no Rīgas ir iespējama pa divām šosejas joslām, stāstīja Mucenieks. Tomēr virzienā uz Rīgu joprojām visas trīs šosejas joslas ir slēgtas. Šobrīd RU darbinieki apzina izskalojumus zem brauktuves, kas radušies saistībā ar ūdensvada avāriju. “Atkarībā no tā, cik šis izskalojums būs liels, tiks organizēta satiksme pilsētā,” norādīja Mucenieks.

Viņš norādīja, ka satiksmes ierobežojumi saglabāsies arī rīt no rīta, bet, cik lieli tie būs, varēs pateikt pēc izskalojumu apzināšanas.

Jau ziņots, ka Rīgā, Berģos, šovakar izdevies apturēt ūdens izplūšanu no bojātā ūdensvada, kura dēļ būtiski ierobežota satiksme uz Vidzemes šosejas. Avārija ir nopietna – plīsis 80 centimetru diametra ūdensvads, un pašreiz visā pilsētā ir pazemināts ūdens spiediens. Plīsušais ūdensvads ir aptuveni 100 gadus vecs.

Atsūknējot ūdeni no notikuma vietā izveidojušās bedres, RŪ speciālisti tagad varēs izvērtēt, cik liels izskalojums ir izveidojies zem brauktuves. Pēc tā varēs secināt, vai ir iespējams atcelt satiksmes ierobežojumus.

Tikmēr autovadītāji ziņo, ka avārijas dēļ ir izveidojušies milzīgi sastrēgumi, izbraucot no Rīgas Vidzemes virzienā, – sastrēgums ir vērojams gan Vidzemes šosejas sākumā Berģos, gan arī uz mazākiem ceļiem, kas no Rīgas izved uz galvaspilsētas apvedceļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+