×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
28. februāris, 2018
Drukāt

Saeimai martā jālemj par aizliegumu nedzemdējušam sievietēm ziedot olšūnas (1)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Arhīvs. Pie Saeimas protestē pret olšūnu ziedojumu ierobežojumiem 16.06.2016.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija šodien nolēma virzīt izskatīšanai galīgajā lasījumā parlamentā Seksuālās un reproduktīvās veselības likuma grozījumus, kas aizliegs ziedot olšūnas nedzemdējušām sievietēm, vēstī LETA.

Ņemot vērā, ka par šīm izmaiņām iesniegtie priekšlikumi bija jau izskatīti komisijas iepriekšējās sēdēs, šis jautājums šodien komisijā sīkāk netika apspriests. Pēc pārējo ar citiem jautājumiem saistīto priekšlikumu izskatīšanas komisija šodien nobalsoja par likuma grozījumu virzīšanu izskatīšanai parlamentā.

Komisija lūgs šo likumprojektu galīgajā lasījumā izskatīt Saeimas 15.marta sēdē.

Kā ziņots, komisija jau iepriekš vairākkārt sprieda par šo jautājumu. Iepriekšējā reizē komisija nebalsoja par grozījumu Seksuālās un reproduktīvās veselības likumā nodošanu izskatīšanai trešajā galīgajā lasījumā, bet gan aicināja Saeimas Juridisko biroju un Veselības ministriju līdz nākamajai komisijas sēdei veikt vairākus redakcionālus precizējumus.

Saeima iepriekš vairākas reizes izslēdza šo likumprojektu no sēdes darba kārtības, kā arī lēma pagarināt priekšlikumu iesniegšanas termiņu.

Šie plāni iepriekš arī raisīja vairākas protesta akcijas pie parlamenta ēkas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tādā gadījumā, lai piereizes arī pieņem, ka jauni vīrieši, kur nav tēvi nevar nodot spermu.

Draugiem Facebook Twitter Google+