Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
5. septembris, 2014
Drukāt

Sagaidot Tēva dienu, rīkos īpašu uzticības tālruņa akciju

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Gatavojoties septembra otrajā svētdienā gaidāmajai Tēva dienai, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju “Uzticības tālrunis tēviem”. Tā norisināsies visu nedēļu pirms Tēva dienas – no 8. līdz 14. septembrim, informē Labklājības ministrijā (LM).

Akcijas laikā tēvi ir īpaši aicināti zvanīt Uzticības tālruņa speciālistiem un saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem, pārrunājot dažādas aktuālas tēmas – bērnu un vecāku savstarpējās attiecības un konfliktu risināšanas iespējas, bērnu attiecības ar vienaudžiem, skolotājiem, dažādus bērna drošības aspektus internetā.

Tāpat tēvus var interesēt jautājumi par bērnu attīstības fiziskajiem, garīgajiem un emocionālajiem aspektiem, rīcība gadījumā, ja bērns ir cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības, dažādas emocionālās problēmas, kā arī bērna pozitīvās disciplinēšanas metodes un citi jautājumi.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Uzticības tālrunim var zvanīt:

  • darba dienās no plkst.8 līdz plkst.23
  • sestdienās no plkst.8 līdz plkst.22
  • svētdienās no plkst.10 līdz plkst.22

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+