Mobilā versija
+4.5°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
5. septembris, 2014
Drukāt

Sagaidot Tēva dienu, rīkos īpašu uzticības tālruņa akciju

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Gatavojoties septembra otrajā svētdienā gaidāmajai Tēva dienai, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju “Uzticības tālrunis tēviem”. Tā norisināsies visu nedēļu pirms Tēva dienas – no 8. līdz 14. septembrim, informē Labklājības ministrijā (LM).

Akcijas laikā tēvi ir īpaši aicināti zvanīt Uzticības tālruņa speciālistiem un saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem, pārrunājot dažādas aktuālas tēmas – bērnu un vecāku savstarpējās attiecības un konfliktu risināšanas iespējas, bērnu attiecības ar vienaudžiem, skolotājiem, dažādus bērna drošības aspektus internetā.

Tāpat tēvus var interesēt jautājumi par bērnu attīstības fiziskajiem, garīgajiem un emocionālajiem aspektiem, rīcība gadījumā, ja bērns ir cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības, dažādas emocionālās problēmas, kā arī bērna pozitīvās disciplinēšanas metodes un citi jautājumi.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Uzticības tālrunim var zvanīt:

  • darba dienās no plkst.8 līdz plkst.23
  • sestdienās no plkst.8 līdz plkst.22
  • svētdienās no plkst.10 līdz plkst.22

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+