Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
2. augusts, 2016
Drukāt

Sākti būvdarbi Ventspils šosejas posmā

Foto: LETAFoto: LETA

Šonedēļ sākti būvdarbi divos posmos uz valsts galvenā autoceļa Rīga-Ventspils (A10), tostarp tiks atjaunots tilts pār Lielupi un ceļa posms no Varkaļiem līdz Jūrmalas šosejai, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas valsts autoceļu pārvaldītāja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) pārstāvji.

Otrdien sākti būvdarbi vairāk nekā triju kilometru garā posmā no Varkaļiem līdz izbraukšanai uz Jūrmalas šoseju, proti, posmā no 20,06. kilometra līdz 23,84.kilometram. Šajā posmā paredzēts frēzēt asfaltu un atjaunot ceļa segu.

Remontdarbu laikā slēgs ceļa posmu ar vienvirziena satiksmi (rampa uz Rīgu). Satiksme uz Rīgu tiks nodrošināta pa apbraucamo ceļu, braucot virzienā uz Jūrmalas centru (Priedaini). Tāpat uz šosejas tiks noteikts ātruma ierobežojums – 70 kilometru stundā.

Savukārt no ceturtdienas, 4.augusta, sāks remontēt Lielupes tiltu posmā līdz pagriezienam uz Jūrmalu. Satiksmi uz tilta organizēs ar luksoforiem pārmaiņus pa vienu brauktuves joslu. Ceļa posmā noteikts ātruma ierobežojums – 50 kilometru stundā.

LVC pārstāvji atzīmēja, ka būvdarbu izpildes termiņš ir 310 dienu, tāpēc darbi turpināsies arī 2017.gadā. Būvdarbus objektā veiks ceļu būves kompānija “A.C.B.”, savukārt būvdarbu izmaksas ir 11,007 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

LVC izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+