×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Šausmas Dārziņos: 25 sugu mājdzīvnieki un meitenes paslēpušās skapītī (1)

Foto - Rīgas pašvaldības policijaFoto - Rīgas pašvaldības policija

Pašvaldības policisti antisanitāros apstākļos Dārziņos atraduši vairāk nekā 25 dažādu sugu mājdzīvniekus. Par izbēgušām zosīm, kas klaiņo, kur tām tīk, sūdzējās kaimiņi.

Ierodoties notikuma vietā, no dzīvojamās ēkas iznāca sieviete, kura paskaidroja, ka regulāri uzturas mājā un par samaksu pieskata dzīvniekus. Pārrunu laikā sieviete solīja zosis iedzīt atpakaļ iežogojumā.

Apskatot mājas pagalmu, tika pamanīti vairāki suņi, kaķi, zosis, pīles, vistas, gailis, kaza un cūka, kuri uzturējās dubļu un izkārnījumu zampā.

Ņemot vērā, ka adrese policistiem bija zināma ne tikai saistībā ar labturības noteikumu pārkāpumiem, bet arī dzīvnieku aprūpētājas mazgadīgo meitu turēšanu antisanitāros apstākļos, tika pārbaudīta arī ēka.

Ieejot namā, konstatēts, ka dzīvojamo telpu grīdu klāj dubļu, ēdiena atlieku un izkārnījumu kārta, iekštelpās valdīja nekārtība un spēcīga izkārnījumu smaka. Vienā no telpām koka skapītī atrastas paslēpušās dzīvnieku aprūpētājas divas mazgadīgas meitas. Meitenes nodotas ārstiem, pēc tam nogādātas drošā vidē, krīzes centrā.

Savukārt citā istabā pamanīti vēl vairāki dzīvnieki – ekskluzīvu sugu suņi, kaķi, sesks, skunkss, jūras cūciņas, putni un citi dzīvnieki. Vizuāli apskatot mājdzīvniekus, viņi izskatījās baroti, tomēr, ņemot vērā apstākļus, kādos mājdzīvnieki tiek turēti, informēts Pārtikas un veterinārais dienests turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Dzīvojamajā ēkā, kurā uzturējās ne tikai dzīvnieki, bet arī aprūpētājas bērni, nebija pieejams ne ūdens, ne elektrība, ne tualete, ne arī apkure.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. skunkss – kas tas par dzīvnieku latviešu mēlē?

Draugiem Facebook Twitter Google+