Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
24. novembris, 2016
Drukāt

Šausmas Dārziņos: 25 sugu mājdzīvnieki un meitenes paslēpušās skapītī (1)

Foto - Rīgas pašvaldības policijaFoto - Rīgas pašvaldības policija

Pašvaldības policisti antisanitāros apstākļos Dārziņos atraduši vairāk nekā 25 dažādu sugu mājdzīvniekus. Par izbēgušām zosīm, kas klaiņo, kur tām tīk, sūdzējās kaimiņi.

Ierodoties notikuma vietā, no dzīvojamās ēkas iznāca sieviete, kura paskaidroja, ka regulāri uzturas mājā un par samaksu pieskata dzīvniekus. Pārrunu laikā sieviete solīja zosis iedzīt atpakaļ iežogojumā.

Apskatot mājas pagalmu, tika pamanīti vairāki suņi, kaķi, zosis, pīles, vistas, gailis, kaza un cūka, kuri uzturējās dubļu un izkārnījumu zampā.

Ņemot vērā, ka adrese policistiem bija zināma ne tikai saistībā ar labturības noteikumu pārkāpumiem, bet arī dzīvnieku aprūpētājas mazgadīgo meitu turēšanu antisanitāros apstākļos, tika pārbaudīta arī ēka.

Ieejot namā, konstatēts, ka dzīvojamo telpu grīdu klāj dubļu, ēdiena atlieku un izkārnījumu kārta, iekštelpās valdīja nekārtība un spēcīga izkārnījumu smaka. Vienā no telpām koka skapītī atrastas paslēpušās dzīvnieku aprūpētājas divas mazgadīgas meitas. Meitenes nodotas ārstiem, pēc tam nogādātas drošā vidē, krīzes centrā.

Savukārt citā istabā pamanīti vēl vairāki dzīvnieki – ekskluzīvu sugu suņi, kaķi, sesks, skunkss, jūras cūciņas, putni un citi dzīvnieki. Vizuāli apskatot mājdzīvniekus, viņi izskatījās baroti, tomēr, ņemot vērā apstākļus, kādos mājdzīvnieki tiek turēti, informēts Pārtikas un veterinārais dienests turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Dzīvojamajā ēkā, kurā uzturējās ne tikai dzīvnieki, bet arī aprūpētājas bērni, nebija pieejams ne ūdens, ne elektrība, ne tualete, ne arī apkure.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. skunkss – kas tas par dzīvnieku latviešu mēlē?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+