Sports
Citi sporta veidi

Sausnītis velk gumiju – volejbola tiesas sēde pārcelta uz septembri0


Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis.
Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis.
Foto – LETA

Tiesas sēde par Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta vēlēšanu leģitimitāti pārcelta uz 27.septembri, aģentūrai LETA atklāja biedrības “Es par Volejbolu!” valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis.

Šodien Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā bija paredzēta tiesas sēde, kurā tiktu izvērtēta LVF prezidenta vēlēšanu leģitimitāte, jo Ata Sausnīša pārvēlēšanas brīdī pagājušā gada februārī tika konstatēta virkne būtisku pārkāpumu.

Tā kā Sausnītis šobrīd ir komandējumā, viņš nevarēja ierasties uz sēdi.

“Pārējie divi liecinieki – LVF pieaicinātais ģenerālsekretārs Ainārs Dakša un mūsu pieaicinātais Elmārs Rudovičs – bija ieradušies. Sausnītis, kuru arī bijām savlaicīgi aicinājuši, ar advokāta starpniecību bija iesniedzis dokumentu, ka šobrīd atrodas komandējumā un nevar ierasties. Gan mūsu, gan federācijas pārstāvju nostāja bija tāda, ka klātesošo liecinieku iztaujāšana varētu notikt šodien, bet Sausnīti pieaicinātu vēlāk. Tiesa turpretī uzskatīja, ka visus lieciniekus nepieciešams iztaujāt vienlaicīgi. Tā kā Sausnīša nebija, tad tiesas sēde tika pārcelta uz septembra beigām,” stāstīja Timermanis.

Tiesas sēdei šajā lietā bija jānotiek 15.maijā, bet tā kā abas puses vēlējās pieaicināt papildu lieciniekus, tā tika pārcelta uz 30.maiju.

Saistītie raksti

LVF vēlējās pieaicināt organizācijas bijušo ģenerālsekretāru Dakšu, kurš varēšot liecināt par kopsapulces sasaukšanas un norises procedūru.

Savukārt biedrība “Es par Volejbolu!” no savas puses nosūtīja lūgumu tiesai, lai tiktu pieaicināts Sausnītis un LVF valdes loceklis Rudovičs, kurš pagājušā gada februārī notikušajā kopsapulcē bija mandātu komisijas vadītājs.

Biedrība “Es par Volejbolu!” jau labu laiku ir opozīcijā LVF pašreizējai vadībai.

LA.lv