×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
29. maijs, 2017
Drukāt

Savicka dāvana Latvijai simtgadē (2)

foto: LETAfoto: LETA

Sanda Ozoliņa uzaicināšana par galveno treneri ir riskants solis, taču negribēju, lai Latvijas simtgadē komandu vadītu ārzemnieks – tā “LA” pirmdien sacīja hokeja kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Ozoliņš šodien tika apstiprināts par Rīgas “Dinamo” galveno treneri. Līgums noslēgts uz vienu sezonu ar iespēju to pagarināt.

“Izvērtējām vairākus kandidātus – no ASV, Kanādas, Horvātijas, Krievijas, bet nolēmām uzticēties Sandim. Ja pretendentiem kvalitāte ir daudzmaz vienāda, tad priekšroka ir Latvijas cilvēkiem. Tie citi treneri arī bija riskanti varianti, tāpat kā Sandis, kuram nav lielas trenera darba pieredzes. Bet viņš ir audzis, liela personība, hokejā nekādu noslēpumu nav, bija lielisks komandas kapteinis, tagad mācās par treneri,” teica Juris Savickis. “Nākamgad Latvija svinēs simtgadi un man negribētos, lai tādā brīdī komandu vadītu ārzemju treneris.”

Pagājušās sezonas vidū Ozoliņš kļuva par tā brīža komandas galvenā trenera Normunda Sējēja asistentu. “Pēc tam mums spēle uzlabojās, bija piecas uzvaras pēc kārtas. Jā, pēc tam atkal aizgāja uz leju, bet kopumā es nedomāju, ka spēlējām tik slikti, jo bieži zaudējām pēdējās minūtēs, neveicās. Pietrūka stabilitātes. Tagad Sandim jāveido sava komanda un tas nav viegli, pagaidām nav zināms, kas būs asistenti. Tā ir viņa un ģenerālmenedžera Ģirta Ankipāna kompetence.”

Rīgas “Dinamo” izteica piedāvājumu arī Latvijas izlases galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam, tomēr viņš to noraidīja. Kā sacīja Savickis – tam bijuši vairāki aspekti, bet komentēt tos sīkāk nevēlējās.

Kurš būtu labāks Rīgas Dinamo treneris?

Sandis Ozoliņš
Bobs Hārtlijs

Juris Savickis izteica cerību, ka Ozoliņam veiksies tikpat labi kā leģendārajam franču futbolistam Zinedinam Zidānam, kurš ar teicamām sekmēm vada Spānijas grandu Madrides “Real”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kaut kā šķidri skan par trenera izvēli Latvijas simtgades saistībā…

  2. Nekorekts un diezgan muļķīgs jautājums! Kurš būtu labāks treneris Sandis Ozoliņš vai Bobs Hartlijs? Pirmkārt Sandis spers pirmos soļus kā galvenais treneris,bet Hartlijs ir pasaules klases treneris ar lielu pieredzi un stāžu NHL! Nākošās sezonas beigās varēsim spriest kā viņam veicās vai neveicās. Nevajag spiest uz Sandi un jo vēl vairak sākt viņu nopulgot par piekrišanu vadīt Dināmo komandu,katram trenerim reiz jāuzsāk un jāgūst pieredzi šajā darbā,kā daudziem bijušajiem hokejistiem.Piemērs nav tālu jameklē ,Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš un vēl daudzi citi!

Draugiem Facebook Twitter Google+