×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Seniori tautas kalpiem paudīs sašutumu par lielajiem pabalstiem bēgļiem (5)

LETALETA

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) dome šodien vienojās nosūtīt vēstuli Saeimai un valdībai, paužot sašutumu par 256 eiro ikmēneša pabalstu bēgļiem, kas ir lielāks par 75% Latvijas senioru pensijām, pastāstīja federācijas vadītājs Andris Siliņš.

Kā ziņots, šāda pabalsta apmēra noteikšanu paredz Eiropas Savienības direktīvas. Šā gada 22.aprīlī valdība apstiprināja noteikumus, kas paredz tā ieviešanu Latvijā.

Vēstulē Saeimai un valdībai LPF aicinās vērtēt reālo situāciju valstī, pirms ieviest šādas normas, sacīja Siliņš. “Sanāk, ka savas valsts pilsoņi tiek mazāk nodrošināti nekā bēgļi. Tas ir cilvēka cieņas pazemojums,” izteicās LPF vadītājs.

Viņš norādīja, ka LPF nav pieņemama šāda valsts rīcība. Pagaidām gan neko vairāk par sava viedokļa nosūtīšanu Saeimai un valdībai federācija neplāno.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nodoklu maksatajam. Izbeidzi savas lolotas aploksnu algas tad vajadzetu sanakt ari pensionariem bet tu un tava arodbiedriba netaisaties tas milotas aploksnites laist ara no rocinam.

  2. Nodokļu maksātāja Atbildēt

    Valdiba vienmēr ir ņirgājusies par nodokļu maksātājiem. Turpmāk maksāsim vēl lielākus nodokļus, lai pietiktu arī bēgļu pabalstiem… Cik ilgi mēs ļausim sev kakāt uz galvas?

  3. Lai arī ES direktīvas beidzot nosaka minimālo ES pensiju! Es par

  4. Kaut velns parautu tos Latvijas valdniekus!Vai tiešām valstī kādreiz būs taisnība? Es 44 gadus nostrādāju valstī,nopelniju iztikas minimumu 255 eiro,bet kur zālēm un dzīvošanai! Re kur vakar bija iebraucis A.Mirskis EP deputāts un kandidāts uz nākošo saietu,solija no nākošā gada minimālā pensija būs 600 eiro( tikai jābalso par viņu).Un kā jūs domājiet kur viņs ņems to naudu! Izteicēs ka atņems no bagātājiem,vo bļ būs kumēdiņi.Kurš kuru.

Draugiem Facebook Twitter Google+