Horoskopi un mistika
Horoskopi

Septiņreiz nomēri! Horoskops 8. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Vairākumam horoskopa zīmju šodien ieteicams darboties nogaidīšanas režīmā. Vari plānot turpmāko virzību, bet nesteidzies ar visu ieceru īstenošanu dzīvē. Turpmākajās dienās daudz kas var mainīties, tad varēsi precizēt plānus.

Auns

Daudzi Auni ar nožēlu konstatēs, ka izrādījuši vājumu vai nokļuvuši strupceļā. Var sarūgtināt darba rezultāti vai vilšanās ideālā. Nav vērts vainot tikai sevi: varbūt esi kļuvis par apstākļu upuri, tāpēc tavs potenciāls šobrīd ir pieticīgs. Labāk nesāc jaunas lietas un nemeklē mierinājumu glāzītē.

Vērsis

Vēršiem vērts veltīt laiku psiholoģiskai un morālai atjaunotnei. Tuvākajās nedēļās labāk nebūvē lielus plānus, bet koncentrējies galvenajiem uzdevumiem, īpaši ja tie ir ļoti svarīgi. Ceļš, kuru esi sācis brīvprātīgi vai piespiedu kārtā, var prasīt piepūli un pat risku. Uz citiem šobrīd īpaši paļauties nevar.

Dvīņi

Dvīņus zvaigznes brīdina nesekot svešam piemēram. Tas, kas citiem šobrīd izdodas viegli, tev var radīt daudz problēmu vai vienkārši izrādīties pāri spēkiem. Vari savā labā izmantot citu cilvēku rīcību, tomēr būs jāapiet daži “slideni” aspekti. Pretējā gadījumā pieaugs risks kārtējo reizi uzkāpt uz vecā grābekļa.

Vēzis

Vēzim jābūt piesardzīgākam, uzsākot jaunu darba, mācību, ārstēšanās ciklu. Šajā dienā labāk rīkoties atbilstoši situācijai, nesteigties ar ilgtermiņa programmu apstiprināšanu un saistību uzņemšanos. Situācija var prasīt pielāgošanos un nesavtību, tostarp attiecībā uz mūsu “mazākajiem brāļiem”. Svarīga loma būs kādam kolēģim, asistentam, ārstam, juristam vai servisa pārstāvim.

Lauva

Lauvu gaida iedvesmojoša diena. Pretrunas var rasties jautājumos par bērnu audzināšanu un brīvdienu plānošanu. Iespējami arī negaidīti pavērsieni, tāpēc labāk sevi noskaņot uz tādām iespējām. Zem jaunām idejām un piedāvājumiem var slēpties arī slikti nolūki, tāpēc jāuzmanās.

Jaunava

Jaunavas var atšķirt jaunu lappusi ģimenes lietās un jautājumos, kas saistīti ar dzīvesvietu, pilsonību, juridisko statusu. Pragmatiski apsvērumi var mainīties ar mazāk materiāliem, bet ne mazāk svarīgiem, kas attiecas uz pasaules skatījumu, nacionālajām tradīcijām vai saiknēm ar radiniekiem.

Svari

Svariem šodien nav vērts gaidīt konkrētus rezultātus no braucieniem un kontaktiem ar ārpasauli. Veiksmīgi brīži mīsies ar strupceļa sajūtu, atliktiem darījumiem, dīvainiem šķēršļiem. Šodien vēlams neplānot svarīgas tikšanās un atbildīgus pasākumus. Arī lielus pirkumus labāk atlikt uz nākamo nedēļu.

Skorpions

Skorpiona uzdevums šodien ir neizdarīt liekas kustības. Pat ja esi pieņēmis lēmumu, nesteidzies to īstenot dzīvē, pietiks, ja definēsi jaunas prasības tīri teorētiski. Nogaidi ar budžeta vai iepirkumu saraksta radikālu pārskatīšanu. Šodien neveic ieguldījumus radošos un biznesa projektos vai brīvdienu programmā.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien var domāt par izmaiņām savā tēlā, precizēt savas vajadzības, pilnvaras un uzskatus, atsijāt šaubīgas lietas. Tavs piemērs ir lipīgs, bet harizma – tikai instruments likteņa rokās. Pateicoties tai, tu vari citus vest gan pareizā, gan nepareizā virzienā. Kamēr tiksi skaidrībā, ko vēlies panākt, labāk nesteidzies. Bīstams ir egoisms un šaubas.

Mežāzis

Mežāzim šodien labāk atteikties no līdera goda. Pat ja šķiet, ka viss varētu izdoties, tas neglābs tevi no problēmām. No otras puses, piemērots brīdis, lai izmēģinātu kādu sociālu lomu, kas tevi jau sen klusībā vilina. Iespējams, šīs nelielās pieredzes pietiks, lai tu noraidītu kādu vilinošu kompromisu un turpinātu pacietīgi gaidīt īsto brīdi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīra skats vērsts nākotnē, kas tev izskatās visai gaiša. Pat pagātnes kļūdas, šodienas šaubas un iespējamie zaudējumi neliks tev atteikties no iedvesmojošas idejas. Iespējams, tu piedosi domubiedriem ko tādu, ko piedot nevajadzētu. Diena piemērota ideālu meklējumiem, bet jāapzinās reālās robežas, līdz kurām vari iet.

Zivis

Šodien Zivīm gribēsies precizēt tālākās attīstības virzienu. Piemēram, tālākās karjeras plānus, vietu tai vai citā ideoloģiskā nometnē vai biznesa nozarē. Tas var kļūt par svarīgu brīdi tavā personiskajā izaugsmē. Tomēr pilnas skaidrības vietā atkal vari nokļūt punktā, kur ceļi sadalās. Nesteidzies ar lēmuma pieņemšanu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
Lato Lapsa
Latvijā
Neizdodas finanšu ministra Reira “gājiens ar Ploku”
14 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Trešdien starp mākoņiem uzspīdēs saule
44 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tāds humors tautai nepatīk 1
33 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Piņķos gāzīs miljonus? Reģistrēta komercķīla teju 50 miljonu eiro vērtībā
25 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
Indrašim pirmais vārtu guvums sezonā
8 stundas