Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī diena tev var kļūt liktenīga! Horoskopi 8.novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Atceries, cik grūti tev bija sagaidīt pārmaiņas un cik ļoti tu tās gaidīji. Šodien šādas atmiņas tev noderēs, jo privātā dzīve liksies vienmuļa un garlaicīga. Bet arī rutīna šad un tad ir vajadzīga.

Vērsis

Šodien tev būs pieejamas “atslēgas” teju no visām durvīm, kurās tu gribēsi ieiet. Šī ir veiksmīga diena, lai izrādītu iniciatīvu un dotos pareizajā virzienā.

Dvīņi

Šodien veiksme tevi pavadīs jautājumos, kas ir saistīti ar finansēm. Nav izslēgts, ka tu vēlēsies itin visā rast labumu tikai sev. Uzmanies, ka neiekulies nepatikšanās!

Vēzis

Šodien tev noteikti nebūs jāsūdzas par noslogotību, jo diena paies viegli un tu nejutīsies pārpūlējies. Tu šodien mācēsi patikt pilnīgi visiem cilvēkiem, kurus tu satiksi.

Lauva

Šodien, iespējams, tevi mocīs miegs. Tomēr zvaigznes iesaka savākties un pārvarēt šo sajūtu, jo diena, galu galā, piedāvās tev vairākas, interesantas iespējas.

Jaunava

Pieņemot lēmumus izmanto drīzāk nestandarta metodes. Ievies savā dzīvē radošumu – tas tev palīdzēs atrisināt dažādas situācijas.

Svari

Šī diena tev var kļūt liktenīga. Tiesa, uzzināsi to nedaudz vēlāk – pievakarē.

Skorpions

Šodien centies neēst tik daudz piena produktus – olbaltumvielas šodien aktīvi ietekmēs tavas aknas, kas var radīt dažādas veselības problēmas.

Strēlnieks

Zvaigznes tev iesaka doties uz tādām vietām, kur tu vari vērot citu cilvēku uzvedību. Turklāt šī iespēja tev atklās daudz par tevi pašu un tavu attieksmi pret dzīvi. Galvenais, kas tev šodien jāatceras – izvairies no cilvēkiem, kas tevī rada negatīvas emocijas.

Mežāzis

Izmanto savu kareivīgo noskaņojumu, lai tu tiktu galā ar līdz šim neatrisinātām lietām. Nostiprini savu autoritāti, “sakauj” konkurentus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Noskaņojies uz intelektuālām sarunām un tādu pat jautājumu risināšanu – tu šodien dienu, visticamāk, pavadīsi šādu cilvēku sabiedrībā. Zvaigznes tev šodien iesaka atturēties no pārlieku lielām emocijām.

Zivis

Šodien tu nebūsi noskaņojies aktīvam darbam. Jebkuras lietas, gan esošās, gan iesāktās, gan apjomīgāki, gan mazāki darbiņi vilksies ilgi, smagi un veiksmi nenesīs.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 9. līdz 15.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī diena nav piemērota uztraukumiem – tev viss izdosies! Horoskopi 9.decembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Atsakies no attiecībām, kuras tev nav vajadzīgas! Horoskopi no 9. līdz 15. decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
“Būs īpašuma izsole, un mēs nopirksim visu…” Kopīpašnieks izspiež no dzimtas īpašuma Mellužos
45 minūtes
LE
LETA
Dabā
Piektdien gaidāms apmācies un mitrs laiks
13 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Konceptuāli atbalsta Rīgas un Ventspils ostu pārņemšanu valsts pārvaldībā
7 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Par ES finansējuma izkrāpšanu vairāki aizturētie, tostarp policists
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Būtiskas izmaiņas: Rīgā 40. autobusa vietā turpmāk kursēs trolejbuss
1 stunda