Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
12. janvāris, 2015
Drukāt

Francijas zinātnieki: Sievietēm augstpapēžu kurpēs lielāka vīriešu uzmanība

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Francijas zinātnieki izsecinājuši, ka lielāka iespējamība sagaidīt palīdzību no vīrieša ir tām sievietēm, kuras ir uzvilkušas augstpapēžu kurpes.

Britu laikraksta “The Daily Mail” aprakstītajā pētījumā secināts, ka “sieviešu kurpju papēžu augstumam ir būtiska ietekme pār vīriešu uzvedību”. Pie šāda slēdziena franču zinātnieka Nikolā Gegēna vadītā zinātnieku grupa nonākusi, veicot virkni eksperimentu. Piemēram, vienā no tiem tika novērots, ka krietni vairāk vīriešu pasniegs sievietei nejauši nokritušu cimdu, ja viņai būs augstpapēžu kurpes, nekā tad, ja viņas kurpēm būs zemi papēži. Gegēns spriež, ka palīdzības piedāvāšanu vīrietis uzskata par “mazāk uzbāzīgu” veidu, kā nodibināt kontaktu ar pievilcīgu sievieti. “Savukārt sievieti augstpapēžu kurpēs vīrieši tradicionāli uzskatījuši par pievilcīgāku,” secina Gegēns.

Pievienot komentāru

Sodas maska pret maisiņiem zem acīm. Iedarbīgi!Vienkārša maska palīdz novērst maisiņus zem acīm, tumšos lokus un pietūkumu.
Starp debesskrāpjiem kā mājās. ŅujorkaEs aizveru acis un esmu Ņujorkā – joprojām – tikai domās, bet tomēr. Nekad nevarētu iztēloties, ka šī biedējoši lielā pilsēta būs vieta, kurai piederēs mana sirds.
Draugiem Facebook Twitter Google+