Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
12. janvāris, 2015
Drukāt

Francijas zinātnieki: Sievietēm augstpapēžu kurpēs lielāka vīriešu uzmanība

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Francijas zinātnieki izsecinājuši, ka lielāka iespējamība sagaidīt palīdzību no vīrieša ir tām sievietēm, kuras ir uzvilkušas augstpapēžu kurpes.

Britu laikraksta “The Daily Mail” aprakstītajā pētījumā secināts, ka “sieviešu kurpju papēžu augstumam ir būtiska ietekme pār vīriešu uzvedību”. Pie šāda slēdziena franču zinātnieka Nikolā Gegēna vadītā zinātnieku grupa nonākusi, veicot virkni eksperimentu. Piemēram, vienā no tiem tika novērots, ka krietni vairāk vīriešu pasniegs sievietei nejauši nokritušu cimdu, ja viņai būs augstpapēžu kurpes, nekā tad, ja viņas kurpēm būs zemi papēži. Gegēns spriež, ka palīdzības piedāvāšanu vīrietis uzskata par “mazāk uzbāzīgu” veidu, kā nodibināt kontaktu ar pievilcīgu sievieti. “Savukārt sievieti augstpapēžu kurpēs vīrieši tradicionāli uzskatījuši par pievilcīgāku,” secina Gegēns.

Pievienot komentāru

Kad un kāpēc sievietes sāka skūties? Mazs atskats vēsturēJā, sievietes to dara katru dienu, tomēr ne visas zina, kādēļ vispār sabiedrībā sievietēm ir pieņemts skūt, piemēram, paduses un kājas.
Draugiem Facebook Twitter Google+