Mobilā versija
+15.8°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
12. janvāris, 2015
Drukāt

Francijas zinātnieki: Sievietēm augstpapēžu kurpēs lielāka vīriešu uzmanība

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Francijas zinātnieki izsecinājuši, ka lielāka iespējamība sagaidīt palīdzību no vīrieša ir tām sievietēm, kuras ir uzvilkušas augstpapēžu kurpes.

Britu laikraksta “The Daily Mail” aprakstītajā pētījumā secināts, ka “sieviešu kurpju papēžu augstumam ir būtiska ietekme pār vīriešu uzvedību”. Pie šāda slēdziena franču zinātnieka Nikolā Gegēna vadītā zinātnieku grupa nonākusi, veicot virkni eksperimentu. Piemēram, vienā no tiem tika novērots, ka krietni vairāk vīriešu pasniegs sievietei nejauši nokritušu cimdu, ja viņai būs augstpapēžu kurpes, nekā tad, ja viņas kurpēm būs zemi papēži. Gegēns spriež, ka palīdzības piedāvāšanu vīrietis uzskata par “mazāk uzbāzīgu” veidu, kā nodibināt kontaktu ar pievilcīgu sievieti. “Savukārt sievieti augstpapēžu kurpēs vīrieši tradicionāli uzskatījuši par pievilcīgāku,” secina Gegēns.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+