Mobilā versija
Brīdinājums +8.4°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 25. maijs, 2017
12. janvāris, 2015
Drukāt

Francijas zinātnieki: Sievietēm augstpapēžu kurpēs lielāka vīriešu uzmanība

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Francijas zinātnieki izsecinājuši, ka lielāka iespējamība sagaidīt palīdzību no vīrieša ir tām sievietēm, kuras ir uzvilkušas augstpapēžu kurpes.

Britu laikraksta “The Daily Mail” aprakstītajā pētījumā secināts, ka “sieviešu kurpju papēžu augstumam ir būtiska ietekme pār vīriešu uzvedību”. Pie šāda slēdziena franču zinātnieka Nikolā Gegēna vadītā zinātnieku grupa nonākusi, veicot virkni eksperimentu. Piemēram, vienā no tiem tika novērots, ka krietni vairāk vīriešu pasniegs sievietei nejauši nokritušu cimdu, ja viņai būs augstpapēžu kurpes, nekā tad, ja viņas kurpēm būs zemi papēži. Gegēns spriež, ka palīdzības piedāvāšanu vīrietis uzskata par “mazāk uzbāzīgu” veidu, kā nodibināt kontaktu ar pievilcīgu sievieti. “Savukārt sievieti augstpapēžu kurpēs vīrieši tradicionāli uzskatījuši par pievilcīgāku,” secina Gegēns.

Pievienot komentāru

No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+