×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. februāris, 2014
Drukāt

Sigulda piedalās balsojumā par Eiropas jaukāko mazpilsētu. Nobalso arī tu! (22)

Foto - www.sigulda.lvFoto - www.sigulda.lv

Sigulda ir vienīgā Latvijas pilsēta, kura nominēta kā 2014. gada Eiropas jaukākā mazpilsēta Lielbritānijas ceļojumu portāla GlobalGrasshopper.com un vācu viesnīcu rezervāciju portāla hotel.info kopīgi veidotajā konkursā ar mērķi noskaidrot 2014.gada Eiropas jaukāko mazpilsētu.

Eiropas jaukākās mazpilsētas tituls “Europe`s Best Big-Time Small Destinations 2014” tiks noskaidrots balsojumā, kura rezultāti tiks apkopoti 14.februārī, portālu “LA.lv” informēja Sigu;das pašvaldībā.

Kopumā konkursā ir nominētas 52 Eiropas mazpilsētas. Un akcijas rīkotāji par mazpilsētu ir pieņēmuši pilsētas, kurās ir mazāk nekā 100 tūkstošu iedzīvotāju.

Akcijas rīkotāji aicina katras nominētās pašvaldības iedzīvotājus, apmeklētājus, viesus, draugus, atbalstītājus un visus, visus, balsot, lai kopīgiem spēkiem izcīnītu šo godpilno titulu. Balsotājiem jāapmeklē interneta vietne http://www.hotel.info/en/blog/europe2014/, jāsameklē Sigulda starp 52 nominētajām pilsētām un jābalso. Tāpat izvēlēto pilsētu atbalstītāji aicināti popularizēt pilsētas savos sociālo tīklu kontos – Facebook, Instragram un Foursquare.

Informācijai:
Globalgrasshopper.com ir ceļojumu portālus, kuru ikdienā apmeklē 6600 apmeklētāji. Tas ir saņēmis neskaitāmus apbalvojumus kā viens no labākajiem un kvalitatīvākajiem ceļotājiem veltītās informācijas sniedzējiem. Savās publikācijās to iesaka arī tādi ietekmīgi tūrisma nozares izdevumi kā National Geographic un Lonely Planet. Savukārt Hotel.info ir viens no lielākajiem viesnīcu rezervācijas portāliem pasaulē, kura datubāzē pieejamas vairāk nekā 250 tūkstoši viesnīcu.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Visjaukākā mazpilsēta ir Sigulda!

 2. Te nevaru teikt citus vardus,, Sigulda ir manas bernibas laimes pilseta,,un nekad neviena cita vairs nebus un savai laimes zemei es velu,, Pasaules skaistaka viea,,ar entiem miljardiem00000000000 balsojumu!!!!!!

 3. Īpši skaista !!!!

 4. Sigulda ir visskaistākā!

 5. Visskaistaka Latvija!

 6. Skaistākā pilsēta Latvijā ar viskrāšņāko rudeni, siltāko vasaru, baltāko ziemu un zaļāko pavasari!

 7. Mana Sigulda,Dzimtā.

 8. brīnišķīgā…itsevišķi rudenī!

 9. Es te dzivoju.

 10. Skaista pilsēta.

 11. jap,mana labākā mazpilseta.skista,mierīga.

 12. Siguldieši malači, nomainīja valdību, ieguva skaistu un sakoptu pilsētu. Vismaz redz, kur nodokļi paliek.

 13. Priecājos, ka tieši Sigulda , Lakstīgalas ielā Nr. 9 piedzima mana mazmeitiņa.Jauka slimnīca un personāls. Un kur nu vēl pati apkārtne ar savu vēsturisko piesitienu.

 14. Vislabākā !

 15. Jauka mazpilsēta!

 16. Skaista mazpilseta.

 17. Smuki, sakopti un mājīgi!

 18. Labākā!

Draugiem Facebook Twitter Google+