×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. maijs, 2014
Drukāt

Šipačova spēka paņēmiens aizsūta Jormaku uz slimnīcu (video) (1)

AFP/LETAAFP/LETA

Medics evacuate heavily injured Finland's forward Pekka Jormakka during a preliminary round group B game Russia vs Finland of the IIHF International Ice Hockey World Championship in Minsk on May 11, 2014. AFP PHOTO / ALEXANDER NEMENOV

Krievijas un Somijas izlašu spēlē netrūka asumu, bet pati nepatīkamākā situācija bioja Vladimira Šipačova izpildītais spēka paņēmiens pret Peku Jormaku. Pēdējo mediķi uz nestuvēm nogādāja slimnīcā.

Labā ziņa ir tāda, ka Jormakam konstatēts neliels smadzeņu satricinājums, taču nav nekādi smadzeņu, kaulu un muskuļu nopietni bojājumi. Sliktā ziņa somu līdzjutējiem, ka Jormakam šis čempionāts ir beidzies.

Par Šipačova spēka paņēmiena tīrību, par kuru Krievijas izlasei nekādas sankcijas netika piespriestas, vēl lems IIHF disciplinārā komisija. Tās automātiska kopā sanākšana paredzēta pēc katra gadījuma, kad hokejists tiek nogādāts slimnīcā. Nav izslēgts, ka šī komisija Šipačova epizodē saskatīs kādu pārkāpumu (ļoti iespējams, uzbrukumu galvas un kakla rajonā, par ko pienākas 5+20 minūšu sods) un spēlētājam piešķirs kādu diskvalifikāciju.

“Pa lielam viss bija noteikumu robežās. Tur varēja būt trāpijums gan krūtīs, gan plecā, varēja būt satricinājums. Sitiena kā tāda nebija, soms izrādījās vārgs. Protams, vēlu viņam ātru izveseļošanos, bet ja katru šādu sitienu uzskatīt par rupjību, tad pie kā mēs nonāksim,?” šo situāciju komentējis arī Krievijas izlases treneris Oļegs Znaroks.

Šajā spēlē ar 4:2 pārāka bija Krievijas izlase.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. reiz bija jābūt noraidijums

Draugiem Facebook Twitter Google+