Latvijā
Kriminālziņas

Skandaloza nevērība: “mikriņa” šoferis uzbrauc sievietei un mierīgi turpina ceļu (Video) 1

Kadrs no video

Nepatīkams incidents otrdien noticis uz slidenajām galvaspilsētas ielām: Rīgas mikroautobusa šoferis pametis cietušu sievieti un aizbraucis no avārijas vietas. Šofera ciniskā rīcība radījusi sašutumu lieciniekos, kuri par negadījumu ziņoja policijai, vēsta portāls “lsm.lv”.

Brauciens maršrutā Rīgas Centrāltirgus–Ķengarags mikroautobusā numur 216 kādai aptuveni 40 gadu vecai rīdziniecei beidzās ar kājas traumu vienā no Rīgas slimnīcām. Izkāpjot no mikroautobusa pieturā Ludzas ielā, sieviete paklupa un nokļuva zem taksometra riteņiem. To nepamanot, šoferis nolēma turpināt ceļu.

“Tad autobuss apstājas, sieviete gulēja zemē, pasažieri iznāca. Kaut kāda iemesla pēc šoferis nolēmis, ka viņš var turpināt braukt, kaut gan viņš nedrīkstēja atstāt notikuma vietu. Pasažieri arī teica, ka viņiem ir jābrauc. Visi aizbrauca, bet tā sieviete palika,” stāsta liecinieks Ģirts Kauniste.

Divi pasažieri palika pie cietušās sievietes, jo nevēlējas atstāt viņu bez palīdzības. Ģirts – viens no viņiem, izsauca ātro palīdzību un policiju.

LA.lv