×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. jūnijs, 2016
Drukāt

Skapi vedis ar ministrijas transportu (9)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Portāla “TVNET” rīcībā nonākusi informācija, ka tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA), pārceļoties uz savu jauno mājokli, izmantojis Tieslietu ministrijas lietošanā esošu transportlīdzekli.

Ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs apstiprināja transportlīdzekļa izmantošanu, piebilstot, ka ministrs samaksājis 20 eiro par degvielu. Skapis pārvests 30. martā pusdienas pārtraukuma laikā. NA līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš akcentējis, ka šādu informāciju pirmo reizi dzird un, acīmredzot, jāuzzina Rasnača skaidrojums. “Ja šī informācija apstiprināsies, tad būs jāvērtē,” paudis Bērziņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Cik nenovīdīgi gan var būt mūsu eliti pārstāvošie tautieši. Un arī KNABam nav ko darīt, jo visi noziedznieki jau sasēdināti cietumos. Demagogu bars ar masu medijiem priekšgalā. Kurš tad no valdošās elites iekārojis Rasnača krēslu, ka ar atombumbām apkaro blusas? Kā uzdevumā strādā Rēders?

 2. Drīz jau šim uzbruks arī par ministrijas tualetes un papīra lietošanu ārpus oficiālā darba laika

 3. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi konkrēti personāži (t.sk. arī domājamie likumpārkāpēji u.c. iedomāti “nepareizie sabiedrības locekļi”), kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu šādās u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī šo cilvēku tuviniekiem un jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, kā zināms, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.
  .
  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

 4. Tos reprezentācijas izdevumus nevajadzētu apcirpt? Algas ir, lai pērk sev drēbes un pildspalvas utt.

 5. NU KO TEIKT? RASNAČS PĒDĒJĀ LAIKĀ APTRACIS! ..!!! VIŅŠ ĻOTI LABI ZIN, KO VAR UN KO NEVAR DARĪT…LABĀK BŪTU DOMĀJIS KĀ SAKĀRTOT TIESLIETAS!? ĻOTI NEPATIKA VIŅA UZVEDĪBA RAIDĪJUMĀ 1:1 AR ŽURNĀLISTU RĒDERU UN TAGAD VĒL SKAPIS….GREMDĒ NA PRESTIŽU!

 6. Protams,ministrs rīkojies nepareizi.Vai nu cita veida nebija,kā personīgu mantu transportēt.Tomēr daudz lielāku riebumu uzdzen tas,ka par tik sīku “grēku” saceļ lielu ļembastu,kamēr daudz lielāki pārkāpumi,pat noziegumi tiek noklusēti(kaut vai tās lietiņas ar VID -ilgi neko par tām nezinājām,un arī tagad viss pieklusis,pēc tās “rotēšanās”).Acīmredzama vēlēšanās no Rasnača iztaisīt lielu grēkāzi(nepareizi samuldējies par mums aber tik svarīgu svarīgu konvenciju)

 7. nu kaut kas nepiedzīvots! Kur skatās KNAB ! NEREDZ KĀ IZMANTO DARBAĻAUŽU MANTU SAVĀM VAJADZĪBĀM! Tik uz cietumu, nav ko gaidīt! eS GANDRĪZ SAĻIMU TO UZZINĀJUSI! Kaut kas vēl nedzirdēts un nebijis! Paldies ziņotājam! Gandrīz trīszvaigznes pienākas. tĀ TIK UZ PREKŠU!

 8. Ja ir sarunaats, vest skapi, lai ved. Kas tad tur! Tik lai to dariitu ar valsts auto, lai ierubii arii procesuaali pareizi sakartotu procesu ar atbilstoshu cenu. Ne jau tikai par degvielu.

Draugiem Facebook Twitter Google+