Sports

Slaveni siguldieši aicina ciemos uz pusmaratonu 16

Sestdien, 8. oktobrī, ziemeļvējš vēl nebūs noplūcis Siguldas rudens daudzkrāsainību, veci un jauni brauks lūķoties zelta rudeni, taču tā nebūs vienīgā pieejamā izklaide Siguldā. Tur notiks arī tradicionālais Siguldas pusmaratons, kuram vēl var pieteikties bigbankskrienlatvija.lv mājas lapā. Tikmēr arī slaveni siguldieši aicina nedēļas nogali pavadīt viņu dzimtajā pilsētā

Uldis Kļaviņš, ultramaratonists. Siguldas labākais garo distanču skrējējs ikvienu aicina uz Siguldas pusmaratonu. Viņš saskata priekšrocību, veicot tieši sacensību garāko, 21 kilometra distanci, 4 apļugarumā: “Tie, kas skries pusmaratonu varēs veselas 4 reizes vērot kolosālo skatu uz Gaujas senleju.” U.Kļaviņš uzskata, ka rudens vispār skriešanai ir pats piemērotākais, jo nav ne ļoti auksti, ne arī karsti, kā arī uzsver, ka skriešana – tas ir viens no labākajiem veidiem, kā apskatīt zelta rudeni. Un, protams, pēc finiša arī pabūt citās skaistās vietās Siguldā.

Martins Dukurs, skeletonists. Mūsu olimpiskais medaļnieks un pasaules čempions pieturas pie klasiskām vērtībām Siguldā, iesakot doties uz vietām, kuras ik reizi, kad tur viesosieties, atgādinās par Siguldas unikalitāti un daudzveidīgo skaistumu – Gūtmaņalu, Gleznotājkalnu, Velnalu, Siguldas pilsdrupām un pats galvenais – Siguldas Bobsleja trasi.

Saistītie raksti

Juris Kaukulis, mūziķis. Arī dziedātājam, ģitāristam un vārdu autoram, Siguldā dzimušajam grupas“Dzelzs Vilks” līderim pēc aizraujošām vietām, ko ieteikt apskatīt dzimtajā pilsētā, nav tālu jāmeklē. Viņš rekomendē pabūt enerģētiskajā un noslēpumainajā Raganas Katlā, būt tuvu senatnes liecībām, apmeklējot Satezeles pilskalnu, atgādināt sev par mūsu senču mantojumu – tautasdziesmām, apskatot Barona pieminekli. Tāpat Kaukulis atzīmē, ka jāizmanto Serpentīna ceļš, kā arī iesaka apmeklēt aizgājušo dienu godību – televīzijas torni.

Uģis Mitrevics, pilsētas mērs. Siguldas pilsētas mērs aicina visus aktīvos sportot gribētājus 8.oktobrī piedalīties Siguldas pusmaratonā un apliecināt savu neatlaidību un izturību, pieveicot izaicinošāko 21,097 kilometru garo un citas aizraujošas distances. “Esmu pārliecināts, ka Siguldas pusmaratons viskrāšņākajā – Zelta lapu laikā – plecu pie pleca ar citiem dalībniekie mbūs liels izaicinājums un iespēja ikvienam pierādīt savus spēkus, izbaudot kopības sajūtu. Uz tikšanos distancē, Siguldā!“

LA.lv