Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
21. septembris, 2016
Drukāt

Slokā atrod sevišķi bīstamu narkotisko vielu

Atrastā viela. Foto - Valsts policijaAtrastā viela. Foto - Valsts policija

Slokā pirmdien policija aizturēja divus vīriešus ar sevišķi bīstamu narkotisko vielu – karfentanilu.

Speciālo uzdevumu bataljona policisti Jūrmalas mikrorajonā Slokā uz ielas pamanījuši divus vīriešus, par kuriem bija aizdomas, ka viņi ir narkotiku ietekmē. Pie 1975. gadā dzimušā vīrieša policisti atrada 0,49 gramus karfentanila, bet pie 1975. gadā dzimuša vīrieša – 0,17 gramus šīs pašas narkotiskās vielas. Abi vīrieši tika aizturēti un nogādāti policijas iecirknī.

Aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par zādzībām un narkotiku lietošanu, vēsta policija.

Saistībā ar notikušo pret vīriešiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Abi aizturētie šobrīd atrodas izolatorā.

Karfentanils ir sevišķi bīstama narkotiskā viela, kuras iedarbība uz cilvēka organismu sākas jau no pavisam maza daudzuma. Šo narkotiku lietotāji īpaši bieži mirst no pārdozēšanas.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (8)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+