×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
30. jūlijs, 2016
Drukāt

Slovākijas premjers: Starp nekontrolēto imigrāciju un terorismu pastāv tieša saikne (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Slovākijas premjerministrs Roberts Fico paziņojis, ka augstais terorisma draudu līmenis Eiropā pastāv nekontrolētās imigrācijas dēļ.

Pastāv “absolūta saikne starp migrāciju un terorismu,” 29.jūlijā preses konferences laikā Bratislavā uzsvēra Fico.

“Ir skaidrs, ka potenciālie teroristi varētu būt izmantojuši nekontrolēto imigrāciju ne tikai iekļūšanai [Eiropā], bet arī ieroču un sprāgstvielu ievešanai,” norādīja Slovākijas premjers. “Tāpēc iespējamība, ka notiks jauni individuāli terorakti, ir ļoti augsta, jo pastāv šādu uzbrukumu potenciāls.”

Slovākija, kas šobrīd pilda Eiropas Savienības (ES) prezidējošās valsts pienākumus, ir viena no aktīvākajām dalībvalstīm, kas iebilst pret Eiropas Komisijas (EK) ieceri ieviest kvotas patvēruma meklētāju izmitināšanai visā bloka teritorijā.

Fico, atsaucoties uz drošības ekspertiem, norādīja, ka saskaņā ar viņu aplēsēm šobrīd Eiropā, pamatā Vācijā, uzturas aptuveni 300 000 joprojām nereģistrētu nelegālo imigrantu, par kuru pagātni un nolūkiem drošības dienestiem nekas nav zināms.

“Nelegālo imigrantu milzīgā pieplūduma laikā ikviens varēja šķērsot robežu,” uzsvēra Slovākijas premjers. “Dievs vien zina, kas bez pārtikas un drānām bija viņu mugursomās.”

Nepilnu divu nedēļu laikā teroristiskais grupējums “Islāma valsts” ir uzņēmies atbildību par četriem asiņainiem uzbrukumiem Francijā un Vācijā, kas prasījuši gandrīz 90 cilvēku dzīvības.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Atklāti sakot, fakti ir pret viņu: smagā automašīna, ko izmantoja terora aktā Francijā, visticamāk nebija pāršmugulēta pāri robežai kopā ar bēgļiem, tāpat arī pats terorists izrādījās Francijā dzimis francūzis.

  • Pareizi – arī leduscirtnis un pats cirtējs bija ņemti kaut kur Meksikā – nu nekādi no Staļina Kremļa – tikai vēlāk lielais ordenis un varoņa zvaigzne…

 2. “Ir skaidrs, ka potenciālie teroristi varētu būt izmantojuši nekontrolēto imigrāciju ne tikai iekļūšanai [Eiropā], bet arī ieroču un sprāgstvielu ievešanai,” norādīja Slovākijas premjers.
  —–
  Jāatzīst, ka viņš runā ļoti nekonkrēti. Apmēram kā mūsu pašu Ādamsons savulaik: “ar pedofīlijas lietu varētu būt saistīti Birkavs, Šķēle, Gorbunovs”. Tas nozīmē, ka nekādu pierādījumu viņam nav, ir vien politiskas vēlmes.

 3. Un kad uz ES skatuves uzsauks ši pasākuma autoru – vai tikai dzers vīnu Krimas pagrabos? Savulaik bija tādas kustības kā miera kustība, tad zaļie,jā un vel senāk kominterns un sarkanā palīdzība, kā ”palīdzība” Eiropai.
  Vai patiesa nezināšana vai apzināta ”nezināšana” ar cerību ieņemt kādu gubernatora posteni…

Draugiem Facebook Twitter Google+