Ekonomika
Nauda

SMS kredīti dažādiem dzīves mirkļiem 16

Publicitātes attēls, Fotolia

Dzīvē neviens nav pasargāts no negaidītām situācijām un tas attiecas arī uz tēriņiem. Pat tad, ja strādājam algotu darbu, tā nav garantija, ka konkrētajā mēnesī mums pietiks tikai ar algu. Situācijās, kad nav citu risinājumu, kā tikt pie papildus naudas summas svarīgu pirkumu veikšanai, palīdzību var sniegt SMS kredīti.

Kas ir SMS kredīti?

SMS kredīti tiek saukti arīdzan par ātrajiem kredītiem internetā. Lai saņemtu kredītu, būs nepieciešams reģistrēties izvēlētā kreditora mājaslapā. Tur varēsi izveidot savu lietotāja profilu, norādot prasīto informāciju:
Konta numuru;
Vecumu;
Telefona numuru;
E-pastu.

Atkarībā no izvēlētās kompānijas, šiem kredītiem galvenokārt var pretendēt personas, kuras sasniegušas pilngadību. Atsevišķos gadījumos aizdevējs var norādīt arī citu vecumu, no kāda var saņemt kredītu.

Situācijas, kurās ātrais kredīts ir piemērots risinājums
Dodoties uz banku pēc aizņēmuma, visbiežāk izvēlētā naudas summa tiek piedāvāta ar procentiem, vai pat tiek prasīta ķīla un galvotājs, tāpēc daudzi meklē sev izdevīgāko variantu. Tas var būt arī SMS kredīts, jo pirmajā aizņemšanās reizē jaunajiem klientiem, ir iespēja saņemt pirmo ātro kredītu internetā bez procentu maksas. Tas paredz, ka atdot vajadzēs tieši tikpat lielu summu, kādu saņēmi. Par kredītu nav jāpārmaksā un tieši šī iemesla dēļ cilvēki izvēlas vērsties pēc ātrajiem kredītiem. Un, kas ir ne mazāk svarīgi, ātrie kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma, kā arī nav nepieciešams uzrādīt izziņu no darba vietas.

Galvenie iemesli kāpēc cilvēkiem vajadzīgs SMS kredīts:
Lai iesāktie darbi virzās uz priekšu, piemēram, mājokļa remonts;
Lai samaksātu par pakalpojumiem, kas iepriekš nebija iekļauti mēneša budžetā;
Lai apmaksātu automašīnas vai sadzīves tehnikas remontu.

Novērots, ka starp biežākajiem mērķiem, ar kādiem cilvēki vērsušies pēc aizdevuma, ir sadzīves tehnikas vai autotransporta remonts, kā arī dažādu pakalpojumu segšana. Salūzis vienīgais ģimenes transportlīdzeklis, nedarbojas ledusskapis vai veļas mašīna – tās ir situācijas, kuras nevar paredzēt. Tātad tām parasti netiek veidoti arī uzkrājumi. Daudzi izmanto ātros kredītus, lai, piemēram, pagūtu dzīvoklī veikt kosmētisko remontu paredzētajā laikā. Tas nozīmē, ka nav jāgaida algas diena, lai nosegtu visus remonta laikā radušos tēriņus. Starp SMS kredīta pakalpojuma lietotājiem ir arī personas, kas aizņemas kredītu arī komunālo rēķinu apmaksai (galvenokārt ziemas mēnešos).

Svarīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem
Ņemot ātros kredītus, starp aizdevēju un kredīta ņēmēju tiek noslēgts līgums, kas paredz saistību nosacījumus abām pusēm. Līgumā iekļauti vairāki punkti, kur viens no tiem – par kredīta atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka klientam noteikti ir jāievēro, ka aizdevuma atmaksa ir jāveic laikus, nenokļūstot parādnieku rindās. Aizņemies atbildīgi!
Apzini savu finansiālo stāvokli, lai laikus varētu norēķināties par uzņemtajām saistībām!

LA.lv