Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
11. decembris, 2013
Drukāt

Vai nomierinošas zāles ietekme libido (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

“Gribētu uzzināt, vai tiešām ir tā, ka nomierinošas zāles var mazināt vēlmi pēc seksa? Vīram ārsts izrakstīja kaut kādas tabletes, jo viņš visu laiku darba dēļ ir stresā, tagad vīrs man saka, lai lieku viņu mierā, esot noguris un tablešu dēļ negriboties mīlēties. ” 
Anita V.

Nomierinošie līdzekļi var iespaidot vēlmi pēc seksa. Taču jūs šajā gadījumā varētu nevis likt viņu mierā, bet gan sniegt savu emocionālo atbalstu vīram. Ne vienmēr tam ir jābūt dzimumaktam. Cilvēkam, kurš jūt trauksmi un ir nomākts, vēl jo vairāk ir vajadzīgi ķermeniski kontakti – pieskārieni, glāsti un apskāvieni. Dodot mājienus vai pieprasot tuvību, viņa trauksme var tikai pieaugt. Šis ir grūts periods, kurš jums kā ģimenei jāpārvar kopā, iesaka Gunta Frīdenberga.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ir arī aseksuāļi , kuriem sex vairs nav vajadzīgs, līdzko pazūd rozā brilles ! Tad atliks secināt, ka tabletes nav pie vainas….

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+