×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. maijs, 2012
Drukāt

Šogad liela interese par Jūrmalas velomaratonu

velo4

Šogad dalībai “SMScredit.lv” Jūrmalas velomaratonā pieteicies krietni lielāks interesentu skaits nekā pērn, informēja sacensību organizētāja, “Alpha Baltic” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Kristīne Tjarve.

Šogad velomaratonā piedalās aptuveni 2500 dalībnieki, pērn – 1500. Vislielākā interese esot par 14 kilometru garo trasi, kurā uz starta līnijas visbiežāk stājas ģimenes ar bērniem.

Tjarve skaidroja, ka arī sacensības skatīties atnācis liels interesentu pulks. Pirms Jūrmalas velomaratona bija iespēja vērot arī starptautiskās profesionāļu velosacensības “Grand Prix”. Līderu sešiniekā esot divi Latvijas pārstāvji.

Sacensību norises dēļ Jūrmalā šodien ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, tāpēc sastrēgumi veidojoties, taču satiksmes plūsmu kontrolējot policija.

Kā ziņots, šodien norisinās Jūrmala “Grand Prix” un “SMScredit.lv” Jūrmalas velomaratons. Jūrmalas pilsētas teritorijā laika posmā no plkst.09 līdz 19 tiks ierobežota autotransporta satiksme. Sacensību distance virzīsies caur Dzintariem, Bulduriem un Lielupei. Sacensību organizatori SIA “Alpha Baltic Sport” aicina ikvienu būt saprotošiem un atsaucīgiem šajā dienā un ieplānot ilgāku laiku ceļā, ja dodaties uz/ no Jūrmalas pilsētu.

“Grand Prix” velobrauciens iekļauts Starptautiskās Riteņbraukšanas federācijas (UCI) Eiropas tūrē ar augstāko, 1.1 kategoriju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+