Mobilā versija
+16.7°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
2. marts, 2015
Drukāt

Šogad Vācijā notiks 2266 vīna dzeršanas pasākumi

Foto - LetaFoto - Leta

Šogad Vācijā plānoti vismaz 2266 lieli vīna pasākumi, tai skaitā vairāki brīvdabas festivāli ar mūziku, vīna degustācijām un ekskursijām pa vīna pagrabiem.

Vācijas Vīna institūts norāda, ka šogad būs par 132 pasākumiem vairāk nekā pērn.

Institūta sarakstā iekļauti visi lielākie vīna festivāli, prezentācijas un gadatirgi, kuros par brīvu vai arī nelielu samaksu var iepazīties ar dažādiem vīniem.

Ar pasākumu sarakstu var iepazīties institūta mājaslapā “www.germanwines.de“.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+