×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. maijs, 2013
Drukāt

Šonedēļ – Limbažos, Cēsīs, Valmierā un Valkā

Foto - LETAFoto - LETA

Nedēļā no 7. līdz 10. maijam Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) velosipēdistu sacensību “Jauno satiksmes dalībnieku forums” (JSDF) reģionālie posmi notiks Limbažos, Cēsīs, Valmierā un Valkā:

 

otrdien, 7. maijā, pulksten 12 Limbažos, Limbažu pilsētas stadionā. Aicinātas piedalīties komandas no Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada;

trešdien, 8. maijā, pulksten 11 Cēsīs, Cēsu pilsētas pamatskolā. Aicinātas piedalīties komandas no Amatas, Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novada;

ceturtdien, 9. maijā, pulksten 14 Valmierā, Valmieras pamatskolā. Aicinātas piedalīties komandas no Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novada un no Valmieras pilsētas;

piektdien, 10. maijā, pulksten 11 Valkā, Valkas pamatskolā. Aicinātas piedalīties komandas no Smiltenes, Strenču un Valkas novada.

 

Kopš 18. aprīļa JSDF reģionu sacensības jau notikušas Dobelē, Bauskā, Tukumā, Aizupē, Kuldīgā, Talsos, Ventspilī, Jēkabpilī, Pļaviņās, Rīgā un Liepājā. Vislielākais dalībnieku skaits līdz šim bijis Kuldīgā, Ventspilī un Rīgā. Kopumā 32 posmi visā Latvijā risināsies līdz pat 24. maijam. Ar visu sacensību laikiem, vietām un kontaktpersonām iespējams iepazīsties šeit: http://ej.uz/p2ja.

Sacensībās aicināti piedalīties 4. – 6. klašu skolēni, kuri dzimuši 2001. – 2003. gadā. Lai pieteiktos, jāaizpilda anketa un jānosūta uz attiecīgo CSDD nodaļu pa pastu vai e-pastu ne vēlāk kā divas dienas pirms sacensībām.

JSDF sacensību otrā kārta jeb lielais fināls, kā ierasts, notiks jūnija sākumā Rīgas Tehniskās universitātes sporta un atpūtas bāzē “Ronīši”. Šo sacensību uzvarētāji septembra beigās dosies uz Eiropas sacensībām Melnkalnē.

JSDF sacensības CSDD rīko jau kopš 1993. gada – šogad šim notikumam aprit 20 gadi. Ik gadu pasākumā piedalās vairāki tūkstoši skolēnu, kas ir nozīmīgs īpatsvars 4. – 6. klašu bērnu grupā. JSDF uzvarētāji ar nozīmīgiem panākumiem iepriekšējos gados startējušas Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās. Piemēram, 2009. gadā Somijā iegūta 1. vieta, 2000. gadā Vācijā – 2. vieta, 1999. gadā Latvijā, 2002. gadā Šveicē, 2007. gadā Spānijā un 2010. gadā Maķedonijā – 3. vieta, 2011. gadā Francijā – 5. vieta, bet 2012. gadā ļoti sarežģītā trasē Polijā izcīnīta godpilnā 3. vieta.

JSDF rīko CSDD sadarbībā ar mārketinga projektu aģentūru “Fortius” un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Sacensības jau septīto gadu atbalsta “Latvijas Mobilais telefons”. Tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, savukārt Latvijas Automoto biedrība (LAMB) nodrošinās Latvijas komandas dalību Eiropas sacensībās Melnkalnē. “BTA Insurance Company SE” (BTA) ir pasākuma apdrošinātājs, kas garantē bērniem apdrošināšanas aizsardzību sacensību laikā, katrā reģionā pasniedz savu simpātiju balvu diviem dalībniekiem, bet fināla sacensībās BTA nodrošinās un pasniegs atzinību uzvarētāju komandai, dāvinot katram bērnam un viņa ģimenei nelaimes gadījumu apdrošināšanu uz gadu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+