Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. februāris, 2015
Drukāt

Šoziem par atrašanos uz ledus aizlieguma laikā Rīgā sodīti astoņi pārgalvji

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šogad Rīgā par atrašanos uz ledus aizlieguma laikā astoņām personām noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli un piemērots sods – brīdinājums, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa.

Papildus tam šajā laika periodā RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki par bīstamību atrasties uz ledus brīdinājuši 57 personas, kas fiksēts policijas veikto preventīvo pārrunu protokolā, informēja Krieviņa.

Kā ziņots, no 27.februāra aizliegts atrasties uz visu Rīgas ūdenstilpju ledus, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Attiecīgā Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojuma izpildi kontrolē RPP. Saskaņā ar sabiedriskās kārtības noteikumiem par prasību neievērošanu var tikt uzlikts naudas sods līdz 71 eiro. Ja aizlieguma neievērošanas rezultātā personu glābšanas darbos tiks iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 350 eiro.

Jau ziņots, ka ziemas sezonā ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpēm tiek noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+