Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
28. februāris, 2015
Drukāt

Šoziem par atrašanos uz ledus aizlieguma laikā Rīgā sodīti astoņi pārgalvji

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šogad Rīgā par atrašanos uz ledus aizlieguma laikā astoņām personām noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli un piemērots sods – brīdinājums, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa.

Papildus tam šajā laika periodā RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki par bīstamību atrasties uz ledus brīdinājuši 57 personas, kas fiksēts policijas veikto preventīvo pārrunu protokolā, informēja Krieviņa.

Kā ziņots, no 27.februāra aizliegts atrasties uz visu Rīgas ūdenstilpju ledus, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Attiecīgā Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojuma izpildi kontrolē RPP. Saskaņā ar sabiedriskās kārtības noteikumiem par prasību neievērošanu var tikt uzlikts naudas sods līdz 71 eiro. Ja aizlieguma neievērošanas rezultātā personu glābšanas darbos tiks iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 350 eiro.

Jau ziņots, ka ziemas sezonā ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpēm tiek noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+