Mobilā versija
+19.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
28. februāris, 2015
Drukāt

Šoziem par atrašanos uz ledus aizlieguma laikā Rīgā sodīti astoņi pārgalvji

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šogad Rīgā par atrašanos uz ledus aizlieguma laikā astoņām personām noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli un piemērots sods – brīdinājums, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa.

Papildus tam šajā laika periodā RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki par bīstamību atrasties uz ledus brīdinājuši 57 personas, kas fiksēts policijas veikto preventīvo pārrunu protokolā, informēja Krieviņa.

Kā ziņots, no 27.februāra aizliegts atrasties uz visu Rīgas ūdenstilpju ledus, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Attiecīgā Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojuma izpildi kontrolē RPP. Saskaņā ar sabiedriskās kārtības noteikumiem par prasību neievērošanu var tikt uzlikts naudas sods līdz 71 eiro. Ja aizlieguma neievērošanas rezultātā personu glābšanas darbos tiks iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 350 eiro.

Jau ziņots, ka ziemas sezonā ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpēm tiek noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (6)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+