Mobilā versija
+1.9°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
4. septembris, 2016
Drukāt

Spēka zīme septembrim – spēcīgais ugunskrusts

Zīmējums - Brigita EktermaneZīmējums - Brigita Ektermane

Spēcīgs solārais simbols sadedzina slimības, dziedina, attīra miesu un dvēseli, aizsargā veselību, jo tikai saules gaisma spējīga uzveikt tumsu, kura nes bailes un slimības, stāsta kalendāra “Latviešu spēka zīmes autore” Brigita Ektermane.

Ieteicams zīmi uzlādēt, turot starp plaukstām, palūdzot dziedināt.

Kā vēsta portāls lraksti.lv, saukta arī par svastiku (svasti sanskritā nozīmē laime), šī ir laimes, Saules enerģijas un uguns zīme.

Viens no vecākajiem rakstiem, kas sastopams daudzu tautu un it īpaši baltu ornamentikā.

Latviešu folklorā pērkona zīme simbolizē gaismu, uguni un dzīvību. Senās baltu ciltis to uzskatījuši arī par saules zīmi, kas attēlo Saules kustību, enerģiju, tās vīrišķo spēku.

Pasales kultūrā zīme tiek saistīta ar četriem pamatspēkiem, debess pusēm, kustību, enerģiju, veiksmi, spēku un laimi.

Ugunskrusts veidojies no diviem krustotiem zibeņiem. Lietots kā ļaunuma atbaidītājs un pasargātājs no nevēlamām dabas parādībām.

Šis ir arī Laimas krusts – piesaista laimi un atvaira nelabos spēkus.

Spēka zīmes dāvinām visiem portāla “LA.” apmeklētājiem un sekotājiem sociālajos tīklos “Facebook”“Twitter” un “draugiem.lv”.

Pievienot komentāru

Slepeno ieroču horoskops. Kādā jomā katras zodiaka zīmes pārspēj citusVisas zodiaka zīmes atšķiras cita no citas, par to nav šaubu. Astrologi ir izveidojuši reitingu, kas atklāj, kādā jomā katras horoskopa zīmes pārstāvji pārspēj citus.
Draugiem Facebook Twitter Google+