×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

Sporta padome atbalsta Latvijas pieteikumu rīkot PČ hokejā

hokeja_izlase2

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē šodien atbalstīts Latvijas pieteikums 2017.gadā rīkot pasaules čempionātu hokejā, žurnālistiem šodien pavēstīja padomes vadītājs premjerministrs Valdis Dombrovskis (V).

Padome šodien apstiprinājusi Latvijas pieteikumu par tiesībām rīkot hokeja čempionātu 2017.gadā, un premjers uzskata, ka izredzes iegūt šīs tiesības ir pietiekami labas.

“Kā pamatscenārijs tiek izskatīts 2017.gads, taču nevar izslēgt iespēju, ka varētu rīkot arī 2018.gadā,” teica Dombrovskis.

Jau ziņots, ka Latvija vēlas 2017.gadā organizēt pasaules čempionātu hokejā, to darot kopā ar Dāniju. Uz čempionāta rīkošanu 2017.gadā kopīgi pretendē arī Vācija un Francija.

Čempionāta rīkotāji tiks noteikti šīgada Starptautiskās hokeja federācijas kongresā, kas maijā notiks Stokholmā.

Dānija, kas apvienotajā kandidatūrā ar Latviju uzņems arī turnīra izšķirošās spēles, čempionāta vajadzībām nepieciešamo halli sola pabeigt šīgada vidū. Līdz 12 500 skatītāju vietām ietilpinošā hokeja mītne atradīsies Kopenhāgenā. Rīgā paredzētās spēles uzņems “Arēnā Rīga”, bet pilsētā fanu vajadzībām plānots izvietot uzreiz trīs fanu zonas.

Savukārt Vācijas un Francijas apvienotajā kandidatūrā kā galvenā turnīra pilsēta izvirzīta Ķelne, bet otra čempionāta pilsēta būs Parīze. Ķelnē mačus plānots uzņemt kontinenta lielākajā hokeja arēnā – “Lanxess Arena” -, kas ietilpina 18 000 skatītāju vietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+