Foto – Juris Kalniņš

Spruktam un Rēdliham sezona KHL beigusies 0

Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” Gagarina kausa Rietumu konferences finālsērijas piektajā spēlē ceturtdien izbraukumā ar 2:3 zaudēja Prāgas “Lev”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Tādējādi “Lev” sērijā uzvarēja ar 4:1 un kļuva par pirmo ārzemju komandu, kas iekļuvusi Gagarina kausa finālā.

Miķelis Rēdlihs šovakar rezultatīvi asistēja Džefam Pletam pirmo vārtu guvumā. Plets guva arī otros vārtus, turklāt ļoti skaistus, pats sev gaisā piespēlējot un no gaisa arī raidot ripu Petri Vehanena sargātajos vārtos. Tomēr kopumā labāki spēlē un sērijā bija Prāgas hokejisti.

Rēdlihs spēlēja vairāk par 15 minūtēm, bet Sprukts uz ledus pavadīja nepilnas desmit minūtes.

Viņu pretinieki finālā vēl nav zināmi. Austrumos Magņitogorskas “Metallurg” ir vadībā sērijā ar 3:1 pret Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas “Salavat Julajev”.