Sports
Futbols

Starkovs vēl veiksmi sekotājiem: Latvijas izlasei veltīju visas savas zināšanas1

foto – Zane Bitere/LETA

Latvijas futbola izlases nu jau bijušais galvenais treneris Aleksandrs Starkovs pēc atbrīvošanas no amata norādīja, ka valstsvienībai veltījis visus savus spēkus un zināšanas.

Futbola federācijas (LFF) valde otrdien ārkārtas sēdē 62 gadus veco Starkovu atbrīvoja no ieņemamā amata. Par trenera atstādināšanu balsoja seši LFF valdes locekļi, bet trīs bija pret Starkova atbrīvošanu.

“LFF valdes lēmumu jūs dzirdējāt, mani atlaida. Šajā amatā es kopā ar saviem kolēģiem veltīju visus savus spēkus un zināšanas. Protams, darbs nacionālajā izlasē vienmēr ir pagodinošs. Ceru, ka šis valdes lēmums nāks par labu Latvijas futbolam,” žurnālistiem sacīja Starkovs.

“Vēlu veiksmi saviem kolēģiem, ar kuriem strādāju izlasē, kā arī spēlētājiem, kuriem es kaut ko kā treneris tomēr devu. Novēlu veiksmi gan jaunajiem, gan pieredzējušajiem spēlētājiem, kā arī novēlu veiksmi visai Latvijas izlasei,” īss savā komentārā bija nu jau bijušais izlases treneris.

Par tālākajiem soļiem LFF valde lems nākamajā tikšanās reizē, kas notiks jau šo piektdien.

Jau vēstīts, ka Latvijas futbola izlase 25.martā viesos pārbaudes spēlē ar 0:1 piekāpās Gibraltāra valstsvienībai, ciezdama vienu no kaunpilnākajiem zaudējumiem vēsturē. FIFA rangā Latvija atrodama 131.vietā, kamēr Gibraltārs ieņem 206.pozīciju.

Saistītie raksti

Pēc tam Starkovs atzina, ka viņam ir kauns par zaudējumu, taču par atkāpšanos, ko pieprasīja daļa no futbola sabiedrības, nepieminēja.

Pie Latvijas izlases stūres Starkovs trešo reizi karjerā stājās pērn aprīļa vidū, nomainot atlūgumu iesniegušo Marianu Paharu. Gada laikā viņa vadībā Latvijas izlase 11 spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru, divus mačus nospēlējot neizšķirti, bet astoņās spēlēs zaudējot.

LA.lv