×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
20. jūnijs, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Māra Antoneviča replikas (1)

Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

“Es personiski piederu pie konservatīvā spārna. Bet šajā partijā ir arī liberāli cilvēki. Taču lielākoties tajā ir konservatīvi cilvēki.”
 Ministru prezidente Laimdota Straujuma par “Vienotību” intervijā avīzei “NRA”

M.A.: “Ja ideoloģija nav galvenais vadmotīvs, kas cilvēkus piesaista partijai, tad acīmredzot ir kāds cits. Piemēram, vēlme nokļūt pie varas. Ja partija zaudē varu, arī šī saistviela drīz vien pazūd un, kā jau tas Latvijā nereti pieredzēts, partijas tālākā eksistence kļūst lieka. “Vienotība” kā varas partija šobrīd ir iekārots galamērķis dažādu uzskatu politiķiem, vienlaikus tas nozīmē arvien lielāku ideoloģisku atšķaidīšanos. Turklāt būtu interesanti dzirdēt valdības vadītājas tulkojumu vārdiem “konservatīvs” un “liberāls”.”

Berzins_A_TS_3“Šī nebūs vieglā vasara, jo pilnā sparā ritēs vēlēšanu kampaņa.”
 Valsts prezidents Andris Bērziņš

M.A.: “Valsts prezidents varēja izmantot arī tēlainos Raimonda Paula dziesmas vārdus: “Savāda vasara kādreiz bij, teic, kur tā steidzās!” Bet var paciest, ja ir cerība, ka rudenī gaida kaut kas labāks.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Si vairs nebus OPORTUNISTIEM REIZEJA ZIEDONU VASARA … jo visi politiskie staiguli ir uzzimeti, un tiks NOLIKTI PLAUKTOS PEC PIEDERIBAS … prieks autohtonas latviesu tautas pamacibas, un ka skaudras atminas par to sasniegumiem … ar to personigi pienemtiem un izlietotiem Godmanisma, Skelisma, Lembergisma un Sleserisma idologiskajiem atributiem …

Draugiem Facebook Twitter Google+