×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. novembris, 2012
Drukāt

STARPSAUCIENI.

Ivara Bušmaņa replikas.

 

“Zeitgeist* – nespēju atturēties no nevienlīdzības pieminēšanas. Rūpniecība sniedz plašākas iespējas veidot karjeru cilvēkiem, kuri to nesāk ar augsta līmeņa izglītības dokumentu kabatā. (..) Turklāt tā ir samērā vienmērīgi izvietota valsts teritorijā. Tātad vairāk uz rūpniecību balstīta izaugsme būs arī reģionālās atšķirības mazinoša.

Pēteris Strautiņš, DnB bankas eksperts (“twitter.com”)

* no vācu val. – laika gars. Tiklab varētu būt atsauce uz Pītera Džozefa 2011. gada filmu.

I.B.: “Vēsturiskā atmiņa atgādina proletariāta šķiru cīņas par vienlīdzību iznākumu. Taču tikpat neomulīgi paliek no ES komisāres Redingas nodoma noteikt uzņēmumu valdēm kvotas – vismaz 40% locekļu sievietes (kas būtībā nosaka atlasi pēc dzimuma, ne profesionālisma).”

 

No ES palīdzības Kiprai lielāko labumu varētu gūt krievu oligarhi. Sarunās ar starptautiskajiem aizdevējiem Kipra prasa 10 miljardus eiro. Pavisam krievi Kipras bankās esot noguldījuši 20 miljardus.

“Der Spiegel” 5. novembrī

I.B.: “Vai savukārt lielākās ieguvējas no ES palīdzības nesniegšanas Kiprai nav Latvijas bankas? Pēdējo divu gadu laikā nerezidentu noguldījumi palielinājušies par 25%. Esot pazīmes, ka daļa no šī palielinājuma nāk no Kipras bankām.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+