×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2013
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa komentāri


Foto - LETA un Wikimedia CommonsFoto - LETA un Wikimedia Commons

“Latvijā bija astoņas papīra rūpnīcas. Šodien papīra ražotnes Liepājā, Slokā un Juglā ir slēgtas. Ir palikusi tikai maza rūpnīca Līgatnē. Mēs izcērtam iestādītos mežus un tad pārdodam tos somiem un zviedriem. Viņi ražo papīru, kuru vēlāk pērkam mēs.” 
Aleksandrs Oskins, “Wess Motors” padomes priekšsēdētājs,
22. aprīlī intervijā aģentūrai LETA


 

I. B.: “Līvānieši jau pusotru gadu kā mušas sitas pret valdības mājas stikliem, lai panāktu celulozes rūpnīcas būvēšanu šai pilsētā. Var jau būt, ka investoru ekonomiskie argumenti nav stiprāki kā par mušpapīra ražošanu, taču arī ministri darbos neizrāda ieinteresētību atbalstu industrializācijai Latgalē.”

 

 

**

 

Vedrine_Wikimedia_Commons_3“Eiropas Savienība nekad nesaņems pietiekamu sabiedrības atbalstu federālismam, tāpēc vajadzētu atmest ideju par ASV parauga supervalsti. Vācieši nekad neapmaksās rēķinu, un citi eiropieši nepieņems suverenitātes zaudēšanu, ko pārnacionāla valsts tad nozīmētu.”
 Bijušais Francijas ārlietu ministrs, sociālists Ibērs Vedrins 
intervijā “EurActiv.fr” 19. aprīlī

I. B.: “Nemaz negaidot, ko par ES varētu padomāt briti un citi, latviešu piekrišanu šim projektam nekad nedabūt. Arī tāpēc šis ir utopisks modelis, kas izmantojams vien pensionāru baidīšanai.”

 

 

 

 

***
Kossovics_3

“Esam likuši bedrainajiem ceļiem uzziedēt pavasarīgā krāšņumā, tā brīdinot gājējus, velo, moto, autobraucējus par bedrēm, ko tie, iespējams, nebūtu paguvuši ieraudzīt. (..) Šī gada atraitnīšu stādīšanas akcijas laikā paguvām ar stādiņiem appušķot tās pašas bedres, ko pērn.”
 Jānis Kossovičs, optikas salonu “Metropole” attīstības direktors un 22. aprīļa puķu akcijas rīkotājs

 

 

I. B.: “Ja atraitnītes tika stādītas tajās pašās bedrēs, kur pērn, tad varbūt melnzemes vietā vajadzēja iebērt šķembas? Labāk uzmanības pievēršanas un protesta akciju vietā katram aizbērt vienu bedri.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+