×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
7. jūnijs, 2017
Drukāt

“Stop! Ar šo jūs tālāk nebrauksiet!”. Izmaiņas, kas jāzina autovadītājiem (271)

1. Izmaiņas, ko vajadzētu zināt

1no6
LETALETA

Pagājušajā nedēļā izziņotas dažas izmaiņas noteikumos par auto un vadītāja pārbaudēm uz ceļa. Viena vienkārša un formāla. Agrāk nebija īsti skaidrs, kas tad jādara, frāzi “jūsu dokumentus, lūdzu!” dzirdot. Tagad tas precizēts. Otra, daudz būtiskāka, skar auto tehnisko stāvokli.

 1. Izmaiņas, ko vajadzētu zināt
 2. Dod rokā!
 3. Tālāk iesi kājām!
 4. Riepas
 5. Bremzes
 6. Uz formalitātes robežas

Pievienot komentāru

Komentāri (271)

 1. Kārtējais murgs,ko izdomājusi mūsu gudrā valdība. Policisti labāk ķertu tos kuri neievēro noteikumus,kā piemēram tumšā dienakts laikā brauc ar visām iespējamajām fārām un nerēķinās ar citiem šoferīšiem.

 2. Varbūt tomēr bij labāk policistiem oficiāli pacelt algas nevis pieņemt likumu lai paši pelna.

 3. Nu nezinu gan vai tam visam ir kāda nozīme braucot pa šiem skaistajiem ceļiem, kur ātrāk var nogrimt.

 4. uzrakstiet, cik ir minimālais pieļaujamais. Mums jau braucēji to ”nezin”…

 5. Gribètos zināt,ja esi noņemts no trases,ar ceļa policista svētību,bet gala rezūltātā izrādās,ka tehniskais stāvoklis,atļauj ceļu turpināt,vai tiek piemēroti kādi sodi,paßam ceļu policistam?

 6. Gribu redzet kaa policists nems masinai nost eiepu,meris klucu un disku biezumu+bremzesanas speku katram ritenim un lidis zem masinas parbaudit bremzu trubinas!

 7. Un ko darīt ja auto pat no rūpnīcas nenāk aprīkots ar pretšļakatu ierīcēm?

 8. Tad jau visiem ceļu policistiem būs jāiet uz skolu mācīties,jo bez izglītības nevar veikt tehnisko pārbaudi.

 9. Nesaprotu, kāpēc ir TA, ja vēl uz ceļiem katrs jampampiņš pēc savas iedomas sāks kontrolēt pedāļu un bremžu stāvokli. Vai turpmāk vairs nebūs Tehniskās apskates? Vai arī tas krāšņi parāda, ka tās tiek veiktas formāli un turpmāk ceļu policistiem vēl jākontrolē CSDD darbinieku nolaidība!!!!!!

 10. Man ļoti interesē kā viņi ceļmalā pārbaudīs trumuļa pārmērīgu nodilumu.

  Būtībā man galvenais lai nepiesienas par to ka man ir ielikti sēdekļi no citas mašīnas, jo ar orģinālajiem braukt nav iespējams. Visādi citādi auto man ir kopti un pasēti.

 11. Es pats gāzīšu cik spēka… Lai zin par ko strādā

 12. bet vai kāds aizdomājas par to, ka šajā rakstā tā daļa par tehnisko stāvokli varētu būt nepatiesība?

 13. Manuprāt viss ir tā kā vajag! Braucu ar 2001 gada BMW kurš vienmēr tiek uzpasēts-un braucu mierīgi. Nekad neesmu atbalstījusi braukšanu ar sliktām riepām,sliktām bremzēm utt. Galvenais,lai nesākas visādi “murgi” no policistu puses,lai ir ar cilvēcīgu skatienu uz to visu.

  • Tu laikam esi zoss. Te nav nekas teikts par sliktam riepām vai bremzem. Nedod dievs tev logu apskalotaja būs ticis kāds gruzītis un viena puse tev viņš nestrādās. Tad atvadies no apskates. Nedod dievs tev nebūs putekļu gumija kas nāk pie arkam (kuras daudzām mašīnām no rūpnīcas nav ) sēdies 2 un mājas dodies ar kājām. Varbūt tagad saprati par ko ir stasts.

 14. Ar vien debīlāki kļūst šie visi likumi. Valstī ražošanas vairs nekādas, tapēc vienīgais veids kā ražot naudu ir pieņemt debīlus likumus. Novēlu visiem stiprus nervus, kas vēl šajā korumpētajā valstī palikuši!

 15. Viss ir jauki. Tikai lai paši policisti parstais stāvēt aizliegtas vietas, veikt aizliegtus manevrus, provocet citus ar netrafaretiem auto uz atruma parkapumiem. Parstat izmantot Savas privelegijas. Ar Savam neparwizam ricibam vini dod sliktubpiemeru citiem, par kuriem ari citus soda, bet ne Sevi pashus. Ka ari. Ja pieņem jaunus noteikumus ceļa satiksme. Lai bļ* beidzot ceļus saved kartiba. Tad ari mazak mashinam defekti bus!!!

 16. Gribu redzēt kā policisti izsedina māmiņu ar diviem zīdaiņiem laukā, ceļa malā, ziemā, mīnus 20 grādos,tik tāpēc ka redz viņiem protektors pa pus milimetru liekas mazāks kā vajadzētu.

  • Vispirms jāpadomā tas kas atļāva braukt ar lisenēm!?
   Ments izrakstīs drīzāk protokolu pirmajā reizē…

  • Nu Nu debīliķi, gribu redzēt māti kas vēlas savus zīdaiņus nolikt gulēt koka mētelīti, ziemā to pašu riepu dēl…

 17. Bet vai celu policistiem pasiem ,autiniem bus visas sis prasibas.Esu redzejis ka nemazs vinu pasu autiniem ari nav visas sis prasibas.Ko tad vinam ari uzlimi nost.Ka tik cilvekus nokast labi ir jabut autinam kartiba.Bet te jau iskatas pec nokassanasnas.MURGS.

 18. Da cik var klausities mūsu žurnālistus… Vieglo automobīli tāpat kā smago pārbaudiīs CSDD inspektors… Ceļu policists drīkst jūs aizturēt līdz CSDD inspektora atbraukšanas ja viņam ir kaut vai nojausma par tehniskā stāvokļa nenormotīviem… Lasat likuimi.lv nevis sākat rakstīt kautkādu jezgu, ko sniedz mūsu varenie mēdiji…

 19. Visam piekrītu. Tikai vēlēšos redzēt ceļa policistam atbilstošu tehniskās izglītības sertifikātu. Būvkonsrtukcijas bauda sertificēts būvinženieris, tehniku sertificēts mehāniķies. Policists ir subjektīvs tehnikas pārzinātājs. Neizklausās likumīgi.

  • Ņemsim věrā arī to,cik ātri gaterstrădnieks kļūst par policistu!-tikpat ātri policists kļūs par būvinženieri-protektoru měrītăju!

 20. Diemžēl bet tādus stulbumus izdomā tikai Latvijā.

 21. Par tiem nodilumiem riepām ir tik latviski saprotami uzrakstīts , ka bez 100 gramiem toč nesaprast. Tāpat kā “taisnleņķa stāvgrūdis”.

 22. Stylba valsts stulbie ieredņi

 23. Lai vispirms nodrošina kvalitatīvus ceļus, lai nebūtu žēl savas mašīnas deldēt. Un lasot, saprotu, ka cilvēks ar minimālo algu uzturēt savu auto nebūs iespējams, jo labā kārtībā esošs auto maksā ļoti dārgi. Piekrītu, ka auto jābūt kārtībā, lai neapdraudētu pārējos šoferus, bet tas ir pašsaprotami, bet šāda naudas “slaukšana” un ņirgāšanās par cilvēkiem ir aizgājusi par tālu!

 24. Neprecīzs raksts, jo citur info ir sekojoša: No šīs nedēļas policija sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju turpat uz ceļiem pārbaudīs automašīnu tehnisko stāvokli un, ja atklās kādu satiksmei bīstamu defektu, šai automašīnai būs liegts turpināt ceļu

 25. Tad jau sanaak ka par 1 nedegoshu lampinju….TA var tikt nopleesta……. vo menti tagad prieciigi berzees plaukstinjas…un teelos dievus…..

 26. Saja gadinuma es saprotu,ka turpmak mums jarekinas lai tiktu uz darbu laicigi. Bus jaizbrauc no majam stundu aatraak jo nevar zinat varbit pa celam aptures transporta parbaude. Ka ari pec darba iz kadu pasakumu ari nebus jarekinas ar savu laiku,bet japievieno vel klat stunda.

 27. Каждый год придумывают фигню,что бы денег только у людей содрать..

 28. Tātad šitiem vīriem tiek dotas neierobežotas pilnvaras. Numura zīmi, cik man zināms, nedrīkst noņemt pat tehn. skates laikā kompetenti un profesionāli CSDD darbinieki, lai arī kādā stāvoklī nebūtu braucamais. Ar tādiem pašiem panākumiem šie jaunie “apskatnieki” varētu arī izsniegt jaunas uzlīmes un pagarināt uz gadu nākamās skates laiku.

 29. Kas ir šo jaunievedumu autori un pēc kā pasūtījuma tie ir pēkšņi uzradušies??? Kur ir apkopota un publicēta satiksmes negadījumu statistika saistībā ar transporta slikto tehnisko stāvokli ??? Jansona k-gs, papūlaties to visu sagādāt un publicēt, ja jau jūs sevi pozicionējat kā speciālistu transporta jomā. Jo šeit kā “‘aža kāja” lien laukā pamatīgs CSDD lobijs šajā jautājumā – lai vairāk varētu izplēst naudu priekš jaunām štata vienībām( jo cik saprotams pārbaudītāji blakus autoinspektoriem būs no CSDD). Nebrīnīšos, ka tiek gatavota augsne jauna uzraugošā un kontrolējošā “ķantora” izveidošanai (tie ir jauni amati, kabineti,datori, transports,mēbeles,uniformas, sakaru līdzekļi utt, utj.). Algām,protams, jābūt KONKURĒTSPĒJĪGĀM, lai jaunajiem amatvīriem nebūtu kārdinājums PIEPELNĪTIES. ATKĀRTOTĀS APSKATES UN PĒC UZLĪMĒM TAČU IESIM UZ csdd, vai ne, Jansona k-gs.

 30. Amerikas SV tehniskās apskates nav vispār , spriežot pec mūsu ,,gudro,, domām , Amerikā uz šo brīdi , cilvēku jau nebūtu palicis ,būtu gājuši bojā avārijās. Kārtējais stulbums un naudas izspiešana .

 31. Ja veic tādas izmaiņas, tad jau noteikti, vajadzēja publicēt statistiku, par avārijām un cietušiem, kas saistīti ar auto slikto tehnisko stāvokli, arī statistiku par negadījumiem slikto ceļu, nekaisīto ceļu utt. dēļ, tad redzētu kuras ir prioritātes. Tagad tāda sajūta, ka kāds darbonis kaut ko savā galvā izdomājis un cenšaspierādīt savu vai savas iestādes nepieciešamību.

 32. Tikko atbraucu no Eiropas, braucu turp gadā vairākas reizes, bet tādus “brīnumus” , kādus taisās ieviest pie mums, gan nekur neesmu redzējis un sastapies, tur naudu iegulda ceļu infrastruktūrā, nevis kāda CSDD darboņa galvā radušās idejas realizācijā. Nožēlojami.

 33. Skaidrs, ka mūsu darbībām jābūt vērstām uz kopējā stāvokļa un drošības uzlabošanu uz ceļiem. Interesanti būtu paklausīties kādu lūžņu piekritēja viedokli pēc tam, ka viņam pašam purnā ielidotu kāds cits lūznis tikai tāpēc, ka tam riepiņas vecas. Acīm redzot tehniskās apskates starplaiks ir pietiekami garš, lai auto rastos bīstami acīmredzami defekti, kuru dēļ var rasties apdraudējums citiem. Tāpēc diemžēl policists ir kā bedzamais posms ceļā uz mūsu drošību. Protams varam diskutēt par to, lai netiktu pārsniegtas dienesta pilnvaras atsevišķos gadījumos. Es piedāvātu padomāt arī par vienkāršota autovadītāja aizsargmehānisma ieviešanu. proti, ja acīmredzami notiek piekasīšanās no policista puses, tad būtu iespēja turpat uz ceļa isaukt neatkarūgu ekspertu, kurš varētu izšķirt stīdu uz ceļa. Protams tā eksperta izmaksas apmaksātu zaudētājs personīgi.

  • Pēc manām domām, zūd jēga tehniskās apskates stacijām (TAS), ja jau tik kvalificēti speciālisti būs uz ceļiem, tad TAS ir lieka naudas tērēšana, jeb citādi sakot, izņemšana no autovadītāju maciņiem.

   • Dialogs TAS , šof. : Ja jūs varētu pateikt , kas man jāizdara nākošai TA ; TAS darb. : To jums nevar pateikt pat Dievs; šof. : Bet sakiet , kāda jēga tad ir jūsu apskatei ? TAS darb. : Hm-m-m…… Tehnisko apskati vajadzētu iziet tehniskās apkopes stacijās , kuras mašīnu remontē un dod GARANTIJU par mašīnas stāvokli , nevis debīli sprukstiņi , kuri paši dabūjuši tiesības tikai pāris mēnešus lemj par mašīnas stāvokli .

   • JM – būtu labāk ēdis. Iedomājies situāciju – brīvdienas vakars, dziļa nakts, vai vēl labāk, viss iepriekš teiktais kopā, plus vēl klāt -25 grādi un sniegputenis. Un tā jūs visi trīs (tu pats, autoinspektors, pārbaudītājs) dieva pamestā vietā un laikā cītīgī gaidat neatkarīgu ekspertu (velns viņu zin, cik ilgi), vai ne?

 34. Tehniskās apskates uzlīme

  Ja tehniskajā apskatē transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis un tā aprīkojums kopumā novērtēts ar “0” vai “1” vērtējumu, tam tiek dota atļauja piedalīties ceļu satiksmē un izsniegta tehniskās apskates uzlīme.

 35. nez ka tas notiks ja katram loham bus jauzticas savs auto uz cela ,vai pec tam uz servi nebus javed?

 36. … jā un katram vīrietim obligati jānēsā līdzi pretšlakatu

 37. Vēl vajag ieviest arī veselības pārbaudi uz ceļa (arī psihiatra). Daunis – nost no trases…:)

 38. Jebaķ, kapaķ ļusja! Ko vel neizdomās? Drīz, tad jau aizliegs ar vecām mašīnām braukāt tikai tapēc, ka apdraud citus ceļu dalībniekus, izjukšanas iespējamība, detaļu atdalīšanās, utt…

 39. Nju ko balelini.bus jabrauc pajuga ar zirdzinju….tam neko nevares noples ne pielimet vai pielikt..vainu speriens nokumelina sirsnigs policostam..cesdd..gudriniekiem

 40. Un nevajag brīnīties, ka ar katrām vēlēšanām Saskaņa tik kāpj uz augšu. Salīdzinājumam- nākamajā dienā pēc vēlēšanām Ušakovs pasaka- jā, ziniet, Namu pārvaldniekā nav viss kārtībā, atzīstam savas kļūdas. Diez vai daudzi tic, ka kkas reāli mainīsies, bet tāpat patīkami. Vēl pēc pāris dienām saņemam šādu ziņu… Un varēsiet bļaut par Nila gāšanu un ko tik vēl nē, cilvēki balsos nevis aiz pārliecības vai patikas, bet par spīti. Un kam to varēs pārmest?!

 41. Gribas zinat vai inspektori būs apmācīti novērtēšanas sistēmai vai ne un ka mēs pilsoņi varēsim zināt par to

 42. Man tā domāt,mūsu “gudrie”kungi negrib celt policistiem algas,tā teikt,lai paši piepelnās?

 43. Par tehnisko parbaudi uz ceļiem,es vakar braucu uz rīgu staveja kontroles punkts,kopa ar policistiem bija vīriņš zaļā veste notriepta ar eļļu,cik es nopratu tas bija mehāniķis kas veic auto tehnisko pārbaudi,es domaju ka policisti ir tie kas tikai aptur auto,parejo apskati veic mehāniķis!!

 44. Pilnīgi piekrītu ,ja ir saskatāmas neapstrīdamas 3 vērtējuma pazīmes , a/m ir nekavējoties jānoņem no “trases”. Viss pārējais ir kašķim, un pēc gada to izmantos lai vajadzības gadījumā var “čakarēt” braucējus . Tehniskā apskate ir veicama tam paredzētās vietās!

 45. Nevarētu arī ceļus tāpat vērtēt, bedres, akmeņi, irdens ceļa segums…

 46. Nu un vai ceļu policistam pietiek kompetences lai visu to noteiktu ? Kārtējāis LV tiesiskais stulbums !

 47. Par visu zināmu, bet ne kā konkrēta.
  Vai tiešām mūsdienās vairs nav žurnālistu, kas māk zolīdi pasniegt skaidru un konkrētu informāciju. Satusu starp vārdiem iespējams izprast, bet pats raksts uzrakstits kā priekš kaut kādas bandītu kompānijas.

 48. Nu ko lai saka. Pareizu ceļu policijas darbinieku nav un nebūs! Labāk jau uzreiz aizliegt tautai elpot!

 49. Paskatieties ar kādiem mašīnu graustiem brauc eiropā-spānijā,itālijā..Bet protams Latvijai taču jāžmiedz nauda kur vien var izspiest!

 50. Vai maz policist ir tik tehniski izglitoti lai varetu spriest par masinas stavokli,dikti saubos,un tos idiotus deputatus,kuri izdomajusi sos grozijumus triekt elle.Tie noladetie padlas deputati var ta spriedelet,jo tiempar sazagto naudu ir iespeja sapirkt labas masinas

 51. Kads tehnisko zinibu limenis ir krukiem,divata ar brali abeci nopipelis,tads pats limenis ir idiotiem deputatiem.Mazak butu zagusi,tautu apspiedusi ar visadiem nodokliem,liedzot lauku cilvekiem tikt pie sakarigas masinas.Kada ir autobusu satiksme,ja jatiek pie dakteriem,uz vienu pusi tiec,atpakal plito kajam

 52. cik ilgi mus ta valdiba vel drazis

 53. valdibaj petruka naudas di dara vis laj pedie aizvacas prom no shajas nabaj valstini

 54. Vai policijas skola vai Akademija gatavo automehanikus? Tad jau Tehnisko augstskolu jaklape ciet.Ar kadam masinam brauc pasi sogi skaties uz ielas un TV.
  Iedod velnam pirkstu panems visu roku

 55. Sākumā policisti būtu jāsūta mācīties, lai apgūtu tehniskās zinības akreditētā mācību iestādē. Pēc sekmīgas skolas pabeigšanas diploms ir jāuzrāda auto vadītājam, kuru tas ir apstādinājis. Tikai pēc tam varētu sākties auto pārbaude. Tika jāņem vērā, ka auto vadītāja izglītība šajā jomā varētu būt daudz augstāka un ko tad ??? P.S. Pavisam aizmirsu, vispirms jāiemāca atšķirt krustiņa skrūvgriezi no plakanā skrūvgrieža.

 56. Ja policijas inspektors nespēs man uzrādīt augstākās mehāniskās izglītības diplomu es viņu pasūtīšu .. un braukšu mierīgi tālāk. Kā kaut kāds parasts ierindnieks bez attiecīgās izglītības spēj profesionāli novērtēt auto stāvokli, .. viņš nespēj!

 57. Jautājums vai viņi var iekāpt mūsu autiņos un testēt.

 58. neņem taču ļaunā Ati, tas bija kompliments, ka varētu lugas rakstīt vai ziepju operas.

 59. raksta autors izbijis dramaturgs? lieka kaisle un ūdens, no žurnālistikas ne smakas.

 60. Tik daudz valstī problēmu, bet nodarbojas valdība ar muļķībām,,,,,,, Stulbums valdībā ir prioritāte, laikam šī būs deb, valdība ,Latvijas patāvēšanas vēsturē,,,,,,,,,,,,,,,,

 61. Itkā pašiem pārbaldītājiem privātās automašīnas būtu nevainojamā stavoklī. Varbūt drīz tehnisko apskati arī varēs iziet uz ielas pie pārbaldītājiem.

 62. Mani aptureja un piesejas par tuvam gaismam bet ieprieksejo skati ar tadam izgaju un cp nemaz nebarbauda cp tikai aptur un parbauda csd barbinieki

 63. Par ko panika, ja jau auto tiek apruupeets, nevis remonteets tikai lai kaut kaa izietu tehnisko apskati, tad tak nav probleemu 🙂 lai stadina un bauda.

  • Ne visiem ir laika gaidīt un zaudēt savu dārgo laiku, kamēr Tavu auto pārbaudīs, un TEV to laiku neviens neatmaksās,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • Mani gan vairāk māc bažas par policistu godaprātu. Bļin, citreiz tak skaidri var redzēt, ka policim iekavēts līzings un viņš pilnīgi acīmredzami uzprasās, lai ar viņu sarunā. Nu būs spēcīgs ierocis.

 64. Par to tehnisko parbaudi, ka kaut kads policists var veikt tav auto tehnisko parbaudi pietam uz cela. Tad lai to veic sertificets auto novertetajs. Sadomajusies nez ko no sevis. Driz jau pec sejas saks skastisies un nonems no trases. Te daudz un ilgi diskutet, un cilvekiem tas ir jadara. Un japieprasa sikas atskaites kas un kapec.!!!

 65. Jo tālāk jo trakāk..

 66. Tas ir veds, kā atbrīvoties no vecāka gājuma mašīnām, bet pēc būtības kā ar tā. Būt labāk dēvuši laiku cik ilgā laikā novērst trūkumus. Nevis kaut kādas aplamības.

 67. es tiem ideotiem uz cela vienkasi pari parbrauksu ar traktoru

 68. ev paklausieties tad jau ar traktoriem vispar uz cela vairs nevar radities

 69. vai tad visiem policiem tagad bus automehaniķa izglītība . es gribetu lai uzrada kad parbauda . un kā var parbaudit bremzu trumuļu nodilumu ja masinai ir metala disks aiz kura nevar neko redzēt ne nomerit

 70. Kā viņi var konstatēt defektus transportlīdzeklim ja viņiem nav mehāniķa diploma vai sertifikāta? Zb – ka tik naudu nokāst no iedzīvotājiem….

 71. Šie likumi pavērs vairāk iespēju policistu krumpētībai. Ar kādām tiesībām policists (tikai tāpēc ka viņš ir policists?)drīkstēs izvērtēt manas mašīnas bremžu kluču nodilumu? vai viņam būs līdzi neieciešamie mērinstrumenti vai atkal uz “aci”? Kārtējās auzas. Pagaidām policijas akadēmija padziļināti nemāca jaunos policistus apgūt automašīnu mehāniskos datus. Ja jau parasts ierindas policists drīkstēs apstrīdēt CSDD izsniegto uzlīmi, tad kāda joda pēc vēl vajag šo CSDD? Kārtējā pretruma likuma kalpiem pašiem pret sevi

 72. Berzējiet tik rociņas ievēlētie tautas kalpi! Naudiņa budžetā plūdīs! Uz šoferīšu rēķina drīz visu bužetu aizlāpīsim! Tā turēt TAUTAS VAROŅI !!!

 73. Kāpēc jautājums par to “KĀPĒC MANI APTURĒJA?” tiek uztverts kā kašķēšanās?
  Jūs ko domājat tiešām, ka tie uzpleči dod jums vairāk tiesību nekā jebkuram citam Latvijas iedzīvotājam?
  Tas ir ne tikai normāls jautājums, tad pat nebūtu jāuzdod, jo policijai vajadzētu par to UZREIZ pateikt.
  Joprojām, ļoti, ļoti, ļoti apšaubu CP kompetenci auto mehānikas jautājumos. Gaidiet skandālu pēc skandāla.

 74. Ak, Kungs!!! Pamuļķi!!!! Ir 21.gs. Policistam nekas nav jāvērtē…paņemot Jūsu vadītāja apliecību un automašīnas tehnisko pasi, datu bāzēs, tostarp arī CSDD datu bāzē, var visu lieliski redzēt, cik un par ko ir saņemti apskates punkti.

 75. a kaa bus ar passu policistu massinam tas ari vajadzetu parbaudit uz celiem vins likums viena taisniba

 76. ppppp oj oj oj ka baidos

 77. Cienijamie inspektori,kad tiks sakārtoti lauku ceļi,tad visu to ari var prasīt. Bet pa mūsu ceļiem tā jau var palikt bez ratiem.

 78. Un, ja policista kungs neatradīs neatradīs nepilnības, tad izsniegs jaunu uzlīmi bez maksas? Ja jau var atņemt, tad jāvar arī jaunu iedot!!!

 79. Tad jau sanāk, ka ceļu policistiem ir jāizmācās augstskola saistībā ar auto uzbūvi un remontu, lai būtu lemt tiesīgi par auto tehnisko stāvokli?! Vai arī vadās līdzi katra ekipāža pa speciālistam?

 80. Varbūt tas ir labi,bet kad “ceļu policija” sāks pārbaudīt ceļu kvalitāti? Varbūt pietiks čakarēt šoferus,bet būtu jāčakarē ceļu uzturētāji?

 81. Nu nav ko cepties veči. Policistam lielākas iespējas noņemt no ciļa kretīnu, kurš velk tonnu malkas ar īrētu autiņu, kuram riepas atgādina gludu pēcpusi. Nemaz nebūs ieinteresēts sastādīt kopoto rakstu sējumus, kurus tālākajā no viņa prasa šī sistēma.

 82. pamulku bars kas kaut ko tàdu izdomà un ka parbaudis pedała darbinu ko bez prokurira sancijas vai tad jau sanàk ka inpetora sievu ar var patestèt?

 83. Kaut kas pretiigi sarezhgjiits. Kaadaa virzienaa straadaa leemeeji!?

 84. Te laikam cieteeji buus provinces ljaudis ar savaam automashiinaam. Diez vai Riigas centraa kaads uz ielas veiks sho tehnisko apskati.

 85. 100kg meslu tavam biksem Atbildēt

  Debilā latvija

 86. Vai tad policijai algas pielikumu iedevuši lai katrai mašīnai skati uz ceļa aizietu!

 87. Vai tad policijai algas pielikumu iedevuši lai katrai mašīnai skati uz ceļa aizietu!

 88. Tad es arī cela nodokli nemaksaju.Par ko?

 89. .. ko Tad menti bus izgajusi specialus kursus 3gadu garuma un bus tgd apskates veci uz cela ja ta Tad Lai uzrada tadu dokumentu ka vinjs ir izgajis kursus un kko saprot no ta visa ko valsts ir izdomajisi .. ?

 90. Tikai ceļa stāvoklis ir netaisnīgs

 91. Viss loti vienkarssi,vai nu jauna nodoklu politika dod iespeju bez atlidzibas da ut aiznemumu jaunu auto iegadei,vai celu stavokla del garante 100% atlidzibu jebkurai transporta lidzekla detalai,jeb kads ir sanemis baigo piki par jauno auto lobiju,savadak sajuta tada ka kaut kas musu valstina iet galigi uz grunti un dzekiniem liekas ka te ir vismaz Igaunijas limenis vai pat Zviedrijas 🙂

 92. Murgs,ko tad laiž cauri skatei,ja pec tam uz ceļu atkal japarbauda,kartejais biznesa gajiens

 93. Kurš idiots izdomājis šito h… u stulbeņiem baumo citu darīt? Lai iet grāvjus rakt. Lohopedi.

 94. Cik ilgi vel Latviesu tauta pacieties so bardaku jasak ir rikoties…………….

 95. Ceļus b… salabojiet

 96. Jabrauc ar pajugu ,un zirgiem!

 97. Karoč neiešu lamāties, teikšu īsi.
  Šis ir sviests, murgs gatavais, tagad VP būs CSDD eksperts. nu forši, ceļus tirliņi sataisat un beidzot ķeriet īstos pārkāpējus, ar vels vinu zin kādiem ātrumiem utt.
  Vāks, Latvijas 100 degragenti valsti nolaidīs bezdibenī.
  Visu cieņu, bet es braucu prom, un iesaku vākties prom arī citiem, kamēr vēl var, jo driz ganjau ieviesīs izbraukšanas nodokli.

 98. Cienījamie dusmīgie komentētāji ….pamēģiniet aizbraukt piem. kaut vai uz ASV un tur pačakarēt smadzenes kādam policistam (kuram tur pilnvaras ir vēl nesalīdzināmi lielākas par šeit minētajām)…dabūsiet pretī, ka maz neliksies līdz mūža galam, ieskaitot tiesību atņemšanu, pamatīgu naudassodu un reālu cietumu….tā, ka novērtējiet, kur dzīvojiet…un priecājieties…kamēr vēl variet …

  • ASV taa ,ne par sho ,ne par to ,nedriikst apstaadinaat.Tikai,ja izdariits kaads paarkaapums ,vai policijai ir aizdomas,ka pie stuures sezh alkohola vai kaadu citu vielu ietekmee.

  • Amerikā un Kanādā auto nekāda tehniskā apskate nav jāiet – nopērc apdrošināšanu un brauc ar kādu grabažu vien sirds vēlas . Tas tā, tiem kas nav ceļojuši, zināšanai .

  • Ko tu tur murgo…..!

  • Cien.G7. Neesi pareizi informēts, piem. Anglijā policists drīkst tevi apturēt tikai ja esi pārkāpis noteikumus, un ja viņš atļausies kautko no mašīnas noraut tad viņam pašam nāksies maksāt soda naudu un publiski atvainoties. Tas pats ir Griķijā. Spānijā policistam ir pilnīgi vienalga ar kādu tabureti tu brauc, ja tev ir apdrošināšana un braukšanas atļauja brauc. Un ja arī apturēs tad vispirms sekos izskaidrojošais darbs , protams tev būs uzmanīgi jānoklausās apmēram 20 min. gara lekcija par drošibu, ja negribēsi klausīties tad būs jāiet uz svētdienas skolu. Tā ka nerunā ko nezini un neizproti

 99. .. tad iet tehnisko apskati,un maksāt ceļa nodokli!!!??? Es uzskatu,lai ieviestu,tādas izmaiņas,tad lai valsts vīri (zagļi) salabo ceļus par mūsu nodokļu naudu,jo pēc jaunas apskates mēnesi nobraucot pa tādiem ceļiem kā mums,automašīnu var nodot uz kapsētu!!! .. Latvija!!! Drīz būs jāsāk maksāt par to,ka ar kājām arī ej pa ceļu!!!

  • Pareizi pateici

  • Nu nav jau arī tik traki. Loģiski, ka arī laika posmā starp ikgadējo ”skati”, auto ir jāuztur kārtībā. Šeit jau nav minētas nemaz tik briesmīgas lietas, bremzēm un riepām jābūt kārtībā, tas pašsaprotami. Lielāko daļu iespējamo problēmu tev neviens fiziski nevar pārbaudīt, atrodoties uz ceļa. Necepies par niekiem. 🙂

  • Driz ieviesiis ari samaksu par to ka esi aptureets. Apturesanas nodoklis 😉

  • Precīzi,jau tagad par to,ka nokrīti Latvijā no divriteņa,tev uzliek sodu. Kur mēs dzīvojam,nav saprotams.

 100. Lai gan man vēl pagaidām nav autovadītāja tiesības un mašīna,mani tāpat apbēdina visādi debīli jaunumi,kas iznāk no valdības!Nesaprotu,kā saeima var apzagt un atklāti uzdirst uz saviem nodokļu maksātājiem,iedzīvotājiem,kas maksā visādus nodokļus un UZTUR VIŅUS,maksājam viņiem algas no saviem nodokļiem,lai viņi strādātu MŪSU LABĀ un ar tīru sirdsapziņu!Tāpat kā mēs ejam uz darbu un strādājam priekšnieka labā un kur cenšamies darbu darīt ar tīru sirdsapziņu.Priekšnieks no mums ir tiesīgs pieprasīt visu,lai mēs darbu veiktu labi un maksā mums algas.Ja mēs darbu veicam slikti,vai runājam pretī,priekšnieks mūs var atlaist.Tad kāpēc mēs TAUTA,būdami priekšnieki un algas maksātāji deputātiem nepieprasam no viņiem veikt darbu MŪSU LABĀ!Nevajag mums baidīties iet izrādīt savu viedokli.Ja kaut kas nav tā,mums ir jāiet un jāpieprasa no viņiem darba augļi!Viņi ir tādi paši cilvēki,kā mēs!Ne ar ko labāki par mums vai sliktāki par mums.Ar šādu skatpunktu jāiet cīnīties par savām tiesībām!

 101. Pilnigs idiotisms!!!!
  Tgd katrs policists mums ir tehniskās apskates experts ar mehāniķa izglītību!! 😀 😀
  Nodokļi milzīgi, ceļi 0, un vēl kāds lohs kuram sieva naktī neiedeva, un es vinjam kukuli nedodu ,noliks manu mašinu mālā bez numuriem.

 102. Ja šito stulbumu pieņems, varu derēt sāksies vēl viens izbraukšanas vilnis no Latvijas., tai skaitā arī es. Mūsu valdība dara visu, lai Latviju padarītu par sūdu bedri kur neviens nevēlas dzīvot… 🙁

 103. Labi pastrādājis jaunu auto tirgotāju lobijs! Un rezerves daļu pārdevējs! Un autorūpniecība! Šie bankrotētu, ja vairums valstu atteiktos tik klausīgi izpildīt lielo rijīgo rīkojumus.

 104. Eu valdība, jūs esat nekam nederīgi urodi kuri tik jēdz pieņemt nereālus stūlbus likumus. Sākumā visā Latvijā salabojiet ceļus, pārbūvējiet visus ceļus uz normālas kvalitātec ceļiem. Ja mani uz ceļa parbaudīs, es teikšu lai vispirms pārbauda stūlbās valdības prātu! Ujobaki tik iekasēt māk! Za\zraļis sukas.

 105. Man ir ko teikt.
  Es vēl neesu vadītājs.
  Bet kad tāds kļūšu, tad nemaksāšu absolūti neko.
  Jo tie dauni.,kas to domā ir mazizglitoti lohi.
  Kāpēc Skandināvijā tā nau.
  Tādas lietas kas Latvijā nau “pieļaujamas ”
  Te ir vnk vng, bet Latvijā saka ka caurums mana lampa ir bīstams.
  Ble kam nahuj.???
  Tādi sūcēji.

  Dažreiz liekas ka vajadzētu Latvijā kādu melno uzbrukumu.
  Tieši centra. Sūda valsts.
  Man riebjas latvija, tā zeme smird.
  Un nu man ir pohuj jau kas un kā.
  Kipa neko nedrīkst komentēt.,par valsti.
  Lai viņi sūkā ledu.ES necienu nevis Latviju.
  Bet es necienu pilnīgi visu valsts kontroli
  ,ieskaitot kalpones, sekretārus.visus uz strīpas.un nahrenizet.
  Mizalu bars.

  • kā esi palīgstrādnieks kaut kur ārzemēs ,tā arī būsi visu mūžu ,lai gan arī par to ir šaubas. Redzi ,pirms iegūt šofera tiesības ir jāiziet medicīniskā komisija ,bet .. tur nelaiž cauri. Redz ‘ ņepaveicās tev,bet nepārdzīvo ,arī tādi dunduki kā tu gan jau kaut kur noder ,smirdi vien tālāk , šaurpierainais . .

 106. sukas nav vairs kur naudu nokast driz tev vell redzi liks parbaudit pidarasi

 107. Pretšļakatu ierīce-prezervatīvs! Tātad automašīnām jābūt aprīkotās ar netikumīgām lietām! Beidzot savai sievai varēšu skaidrot, ka tā ir pretšļakatu ierīce, nevis tas, ko viņa ir iedomājusies! Un ka šai ierīcei obligāti ir jābūt!

 108. P*d*ri lai saak domāt kā saremontēt ceļus.tad nebus tadas probleemas.ja diendienā jābraukaa pa muusu zeminiekiem tad jav katru otro mēnesi var remontēties.normālās valstīs normali celji.kad brauc pa normāliem ceļiem tad masinas arii normālā staavoklii.

 109. Tā ir – sēž tur kkādi dauņi, par mūsu nodokļu maksātāju naudām un aiz garlaicības, kā vēl vairāk izkrāpt naudu no mums, izdomā vrl visādus svieata noteikumus, likumus un vēl sazin, ko.
  Kad jau beidzot sāks domāt par pilsoņiem kā tādiem??!!!
  Un nesaprotu, kur vispār ir prezidents, ar ko viņš nodarbojas, ar divlitreņu likvidēšanu savā villā??? ???

 110. Saskana at CP darba organizesanas instrukcuju, vini drikst lietot tikai tas ierices kuram ir verifikacijas sertivikats ! Vai uz CP acim ari izdidas sertifikats!? ???

 111. Vai mūsu ceļu policisti vispar ir izglitoti un vai spes atpazit šis uzskaititas lietas.vai viņiem ir sertifikats ka csdd darbiniekiem?vai tas bus likumigi?

 112. Tad ko lai dara ar nenozīmīgu eļļas noplūdi, kas ir 90% mašīnu

 113. jaatsit jaunas mentu masinas

 114. Ka priekskam tad iet tehnisko apskati automasinai karteja naudas iskrapsana

 115. Lai deputāti uzdāvina visiem jaunas mašīnas .

 116. Mareks Sidorčuks Atbildēt

  Nu ja, no nabagiem taču ir vēl lielākus nabagus jāpagaida. Paši jūs brīnaties kāpēc Latvijā iedzīvotāji samazinās, tas ir tikai dēļ šādām izdomātajām muļķībām, ka tik naudu izzist.

 117. Valsts kasi jāpapildina,lopi.

 118. Valsts kasi jāpapildina,lopi.

 119. Ceļi,ceļi,ceļi?Ar tiem butu jasak un tad tikai butu jabauda mašinas pastiprinati?Tas nav normali ja 2× gada ir jamaina visa ritošā?

 120. Vienkarsi kartejais valdibas pidarskais izgajiens , lai pistu cilveku!

 121. Kkas ar shiem noteikumiem iisti nav. Varbuut ieteicams nevis kaapt laukaa, bet atljaut braukt maajaas ar avaarijas signaaliem iesleegtiem. Kur tad vinji liks visas taas atnjemtas mashiinas, ja tik tieshaam vinjas tiks atnjemtas???

  • Nekā – pie reizes uzliks arī sodu par stāvēšanu neatļautā vietā

  • Ble atnjems teu tavu mašīnu un notirgos ja ne sodien tad rīt jau likumīgi . Ja tu vel esi lv tad valdība tevi par lupatu uzskata jo zin ka lai jebkādu murgu ko vinji pienjems vis tak būs čotka. Ko tu vinjiem padarīsi? Neko neviens nekad neko nau darijis un nedarīs un shie tik pienjems to ko grib

 122. ja tā būs sodīs par auto tehnisko stāvokli,tad sodiet ari tos kas nejēdz lāgā ceļus sataisīt.

 123. Manai mašīnai orģiņāli nenāk nekādi gumijas gabali “prešļakatu ierice”

 124. Ko tur brīnīties, mūsu Valstī, jau ir profesionālu, amatieru varza, saimā. Pateicoties, kuriem dzīvojam Leijputrijā! Tagad būs arī viszinoši, autoinspektori ar dieva pilnvarām! Acīmredzot, tas ir tikai sākums. Drīz būs policists, tiesnesis un bende- vienā personā! ?

 125. Būtu laiks arī uzlabot cilvēkiem dzīves līmeni un piedāvāt perspektīvas. Mašīnu, kurai nekas nepil un negrab ir sarežģīti atrast. Ņemot vērā to, ka daudzi vēl brauc ar vecajiem auto, jo jaunāku nav iespējams atļauties. Grib izspiest to kā nav. Cilvēkiem nav naudas, lai pirktu jaunus auto, nedz arī maksātu šos anormālos sodus. Uzskatu, ka ir pēdējais laiks iegāzties saeimas sēžu zālē un izklapēt viņus. Tas ir kā svars, kuru tikai turpina pievienot. Kamēr mēs paciešam, var uzkraut vēl. Testē tautiešu limitus. Valdību nesatrauc mūsu komentāri šeit vai kādi publiski aizrādījumi. Tas viņiem miegu naktī nelaua, kad runa par tādām naudas summām.

 126. Ko vēl labāku izdomāsiet? Aizvien jaunāki veidi naudas izspieśanai. Varbut driz aizlieksiet lietot auto ja degviela maz bākā?! Kas jūs par valdibu? Idiotu bars- ne ko labaku nēsat pelnījuši.

 127. Ja tie lohi neparādīs dokumentu par automehāniķi, tad lai tie pidari neplāno pieskarties taisnā ceļā, lai pišas anyway

 128. pa prieksu celus saremonte lai masinas nelauzz un ta doma talak likumus

 129. Beediigi, lai braukàtos ar labiem auto vajag ari labus liidzeklus. Nopelniit biezi vien neiespeejam pat ar divaam augstaakajaam sanaak tikai taada eksisteesana. Atliek tikai Amerika kunga smska. Bet vispaar
  likumi un standarti kaa Eiropaa

 130. Vai ta jus tas uztrauc,ka mani sauc? Atbildēt

  No mums vadītājiem visu prasa,varbūt,lai valsts padomā par celjiem ,pirms liek uzstādījumus. Sāk besīt idioti.kada jēga no normālas mashinas,ja pec nedēljas vinjas stāvoklis kā graustam. Visādas fignjas domā. Varbut vispirms celjus saremontē un tad uzstādam noteikumus.

 131. Katrs ments tagad auto eksperts

 132. A rokuturi jus visi negribat aiziet pasukāt ar saviem likumiem ???????

 133. Domāju, ka ”bailēm lielas acis”. Vizmaz Vācijā ir normāla prakse noņemt no autobāņa auto un nelaist tālāk, kamēr nav novērstas problēmas (parasti smagie tiek pārbauditi rūpīgāk). Neviens neiedziļinās lielos smalkumos, bet konstatēt, ka riepas ir uz izjukšanas robežas, vai tos pašus bremžu lukturus pamanīt neprasās nekādas dziļas tehniskās zināšanas (par ko daļa cilvēku cepas). Bet nu Latvijas situācijā, protams, tas kukuļu moments ir gana slidens… Vai ja policistam vienkārši neiepatīcies (tam gan visdrīzāk ir atbilstoši iemesli), tad tagad būs krietni vairāk iemeslu kārtīgi iegriezt.
  Cik smalki tam pieies Latvijā, redzēs, bet domāju nebūs nekas briesmīgs, lai gan kādu papildus kukulīti tur var izvilktl vai vismaz vienkārši izčakarēt.

 134. Japerk 2x jaudigaks ajto ka mentiem un jaaizmirst pa numurzimem. Gribu redzet ka visus noķertu un sodītu? Policisti paši nezin likumus un noteikumus ņem kukuļus. Lidz šim neesmu redzejis likumkalpu kas neņem kukuli, tikai japrt iedot un var lidot tālāk…

 135. Pa neceļiem uz elli bruģēts ceļš, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

 136. šis te viss pasākums izklausās pēc trakā murgiem

 137. Labāk būtu taisījuši ceļus,nevis pieņēmuši aizvien jaunu un jaunus likumus,lai no cilvēkiem izspiestu naudu. Rēzeknē pa dārzu ielu jau nav iespējams pārvietoties,jābrauc ar otro robu,ja negribi bez riepas palikt.

 138. Pilsoniskās brīvības nepamatota ierobežošana – Tas ir parkāpums? Vai var kādam sūdzēties ja policija vienkārši “nagļakā” traucē man ieplanoto maršutu un tērē manu dārgo laiku ar savām dokumentu pārbaudēm?

 139. Lai paskatas ar kadam masinam pasi brauc pirms čakarē prātu parejiem

 140. Sataisiet celus un tad pienemiet likumus kuri atbilst celiem. Stulbums kartejais iemesls pazust no sis valsts. Izkatas ka seit bus tads pats liktenis ka Kuba.

 141. Aptur policss bet auto staavokli parbaudiis csdd inspektors

 142. Kur var pilnīgi iepazīties ar šīm izmaiņām?

 143. īsi sakot, ja gribēs, tad izdrāzīs visos iespējamajos veidos.

 144. MAn dzive tikai 1 ir.es nogaidiju 25 gadi kopsh neatkaribas 91 un izdomaju ka pietiek.esmu norvegija tagad.jo cik redzu nakamie 25 bus vel trakaki.un tad jau pensija.latvija pensionari pa renstelem metajas.tapec raujiet koferi uz lidostu visi kam ir jau 18.

 145. Ejiet dirst, ejiet dirst, ejiet dirst ja nemaldos Gatis Irbe vienā no dziesmām ko tādu teica. Nu nekas drīzumā būs pus LV ar igauņu nummuriem

 146. Un ka viņš noteiks automašīnas tehnisko stāvokli uz acs?

 147. Atradu, ka ir grozījumi par dokumentu uzrādīšanu/iedošanu rokās, bet par autora minētajiem otrajiem grozījumiem nevaru nevienu grozījumu atrast – cilvēki cepās, bet vai pamatoti?

 148. Idiotu kurš šito izdomajis….vajadzētu nolikt ceļus paremontēt….lai ceļš būtu ideāls! Lai manai mašīnai nerastos bojājumi…..šo kurmja rakumu dēļ…..kā var kko tādu prasīt….ja mēs braucam pa kurmju rakumiem maigi izsakoties!

 149. Un ka viņš noteiks automašīnas tehnisko stāvokli uz acs?

 150. Nevajag jau kļūt pavisam smieklīgiem….priekš kam tad ir domātas tehniskās apskates,tur sēž debīliķi kas nevar visu automašīnas stāvokli izvērtēt…Tad,tur varbūt vajadzētu ieviest izmaiņas,nevis policisti ,tagad būs baigie spriedēji un izvērtētāji…auto mehāniķi….totāls absurds un debīlisms…
  Vairums no policistiem, pat visus satiksmes noteikumus nepārzina…Diemžēl…!!!!!
  Būtu labāk ceļus sataisījuši,nevis notrallinājuši mūsu nodokļa maksātāju naudas,priekš nevajadzīgiem stulbumiem…..

 151. Nu vairak jau nav kur piepisties……atradusi veidu ka izslaukt naudinu no baliniem kas vel nav pametusi valsti……driz paliks vieni menti,un tad ari vares viens otru dupset!

 152. Sākumā ceļus vsavedat kārtībā un tad runājiet par mašīnu tehnisko stāvokli.Ceļa nodokļus tik ceļ,bet ceļus nelabo.Kad vienreiz atradīsies cilvēks,kas savedīs kārtībā šo bardaku?

 153. Tada gadijuma klapejam ciet to CSDD un lai cp laiz skati uz ielas…mos ar laiku pieskirs pilnvaras ari registret un parakstit auto…

 154. Un vēl brīnās ka no latvijas brauc tik daudz cilveku prom…fantastiski vel sadus noteikumus uzstada…sataisiet celus varbut nebus tadu problemu ar masinam to ka Usakovs bija pateicis jo sliktaki celi jo mazak cela satiksmes negadijumi,deputats skaitas ka ko tik stulbu var pateikt…

 155. Šitas tak galīgi garām

 156. Sen bija laiks! Ja autiņš ir bīstams (nēnu vadītājs jau protams, specs baigais), tad stāvi malā. Uz rumbulu vai tolmetu, kur vairāk dod. Nav Latvijā ceļu stāvoklis tāds, lai apskati reizi divos gados ietu. Gada laikā gaitas iekārtas daļas pa mūsu “ceļiem” cieš pamatīgi. Ja vēl apskatē pārbaudītu arī amortizatoru darbību…. Labi, ka šiem nav ar ko… Un pat, ja opis izlaiž pāris līkumus gadā, tad vēl jo sliktāk. Autiņam ir jābrauc (nevis jāstāv nojumē, vai vēl sliktāk, garāžā) un tas ir jāsatur autiņa cienīgā skatā un kārtībā. Un var jau par to “šļakatu ķērāju” iesmiet, bet nenovēlu nevienam to noķert ne priekšējā logā, ne nedod Dievs, ar mocīti laižot. Ir man nācies spēkoties ar pa priekšu ripojošu izpūtēja pēdējo bunduli no priekšā braucoša “auto”… Ziniet, grūti tikt tādam garām ar godu un labu veselību…

  • Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U. Atbildēt

   Patiikami lasiit vismaz dazhus sakariigus komentaarus. Muusu Valsts celji (jaa, vietaam vinju staavoklis ir neapmierinoshs) beidzot ir jaaattiira no luuzhnjiem, neadekvaatiem un CSN ignoreejoshiem automashiinu vadiitaajiem – vienaa vaardaa sakot – no urlaam!!!

 157. Redziet tracinājāmCSDD ka tehniskās apskates vajag divos gados reizi, dabūsim katru dienu-vajag klāt spečukus CSDD darbiniekus, tie saņems labu algu, bet kas man apmaksās manu laiku, ko es stāvēšu ceļa malā baudīšanas ,ja mana mašīna būs kārtībā, kur es varēšu apstrīdēt ceļa apskates rezultātus, te jau vajag no CSDD neatkarīgu institūciju, to strīdīgo jautājumu pilna buķete jo bieži būsim pilnīgā atkarībā no šo baudītāju patvaļas. Varbūt sākas jauna piecīšu ēra? Mums ierēdņu ir ļoti,ļoti par daudz, katram kaut kas ir jādara,tā,laikam, arī dzimst šādi lēmumi!

 158. Krit jau uz nerviem Atbildēt

  Tas ir pizzģets!!! Auto mehāniķi mācas 2-4 gadi skolas macas zina ko dara!
  Bet ko cela policija lielaka daļa pat nezin kads ir motors vina dienesta mašinai!!!

 159. Lai no sākuma ceļu saved kārtībā, un tad lai pieprasa visus šos noteikumus.

 160. Beidzot atrasts paņēmiens kā samazināt CSDD liekēžus, kas veic ikgadējo tehnisko apskati, visu darīs CP inspektori uz ielas.

 161. intresanti daudzi CP nezin ceļas noteikumus un viņš vel vares noteikt manu mašinas stavokli

 162. Beidzot atrasts paņēmiens kā varētu likvidēt daļu no CSDD liekēžiem, kas veic ikgadējo tehnisko apskati, tagad visu darīs CP uz ielas. Apsveicu

 163. Mana balss jāierosina CSDD apskates reizi mēnesī. Vai jāalgo CSDD darbinieks, kas pirms katras izbraukšanas veic apskati. Tā laikam viņi beidzot nopelnīs cik pašiem vajag. Bet kas pārbaudīs viņus? Lielāku idiotismu neesmu redzējusi.

 164. IMHO – satiksmes mineistrija nodarbojas ar visu ko – naudas iemešanu airbalticā, miljarda tērēšanu nevienam nevajadzīgam dzeslzceļaam, sodu papilināšanai, šim te muļķībām, bet ceļu taisīt nekēdz un nemāk.

 165. Laikam jāpāriet uz riteni. Tas nav normāli Latvija izceļas atkal!!

  • Runā klusāk, citādi vēl mums velosipēdistiem pieskaņos to pašu, jo mēs neesam izdevīgi nevienam- esam veseli- zāles nepērkam, neizmantojam sabiedrisko transportu, un arī degvielas stacijas mūs neredz….?

 166. Man ir jautājums,kādā sakarā man būtu jādod savi personiskie dokumenti to apskatei, ja vēlas tādu pārbaudi iegādājaties speciālus aparātus ar kuriem pārbaudīt dokumentus manā klātbūtnē. Es uzskatu ka tās ir mūsu tiesības! Ar ko mēs atškiramies no policijas viniem nav mums jadod rokās apakatīt bet mums ir . Uzskatu ka tas ir pilnīgi debīli

  • Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U. Atbildēt

   Man ir jautājums,kādā sakarā man būtu jādod savi personiskie dokumenti to apskatei>>>
   Stulbaa zoss, ne ‘Anna’, taapeec ka TAADS IR LIKUMS, daunainaa blondiine!!!

 167. Laikam algas pielikumu CP izdevīgi šādi noformēt.

 168. Gaidīju un NESAGAIDĪJU! Kā tad ar SMIRDĪGO MELNO DŪMU MĀKONI gandrīz vai katrai piektajai mašīnai?

  • Ļoti gaidu kad tā diena pienāks.
   Un visus “vīlētos” dīzeļu kvēpu karaļus noņems no ceļa.

  • Starp citu, Tava benzīna auto izplūdes gāzes ir kaitīgākas. Dīzeļa dūmi tikai slikti izskatās. Tas tīri informatīvi…

   • Vispār jau ir pilnīgi otrādāk….. Dīzeļa dūmu kvēpi plaušās nosēžas un neattīrās. Bendzīna co2 nav tik kaitīgs.

    • Ar CO2 jau viss nebeidzas… Benzīnam sadegot, līdzīgi kā dīzelim, starp citu, veidojas dažas jaukākas lietas, piem. slāpekļa oksīds, sēra dioksīds un arī CO, jeb tvana gāze.. Tā ka buķete vienam un otram itin krāšņa..

 169. Vai autors nevarētu norādīt likumu un pantu?

 170. SUPER!!! Tiksi apstadinats maksasi sodu ,palaidis kajam tapat maksasi, Bet, lai tas butu 100% vajadzetu nokartot satiksmes noteikumu testu .

 171. Ceľus salabojiet vispirms!

 172. Pagaidām izskatās, ka valsts ar visu viņas CP ir ieinteresēta nesamazināt CSN skaitu. Noteikumu pārkāpēji izveidojuši bagātīgu sili valdošajiem rukšiem.

 173. Kāds jau klusībā skaita peļņu, par izkrāpto naudiņu. Konkursi būs jārīko, jāpērk mobilās auto apskates iekārtas, kursi policistiem jāorganizē, reklāmas kampaņa un vēl šoferīši maksās. Kāds no miljonāra kļūs par multimiljonāru.
  Nav statistika, kādu apstākļu ietekmē notiek avārijas.

 174. Nav man īsti skaidrs…CP būs izgājuši kautkādu skolu lai tehniski varētu noteikt mašīnas stāvokli?cik zinu lai strādātu csdd kur TA iet ir jāmācās vairāki gadi..

 175. ko tik neizdomās,lai vairāk naudu iekasēt,lai iet rakt grāvjus bezdeļņiki!!!
  ir TA un vai ar to nepietiek,vēl kaut ko izdomā!!!

  • Tas ka tā ir loga nenozīmē ka ar mašīnu vis ir kārtībā.saku no pieredzes.vis sevišķi kā auto pērk no laukuma.A ko darīt kā esmu paņēmis auto līzinga un man vairs neļaus braukt.kas pie to būs vainīgs ka tā ir menesi veca

 176. Pareizi…sen jau vajadzēja. Soda protokoli jau nenovērš satiksmes negadījumus. Daļa sodīto sodu samaksā tikai tad,kad jābrauc uz tehn.apskati.

 177. Kad saks kontrolēt ceļa stavokli?Tikpat strukti kā auto stavikli.

 178. Sertifikātu jau gan vajadzētu,kad es gāju jūrā man tas bija jāatjauno ik pa 5 gadiem.Bet šie mierīgi uz aci un pēc ģīmja!CSDD ir vajadzīgs,jo kur tad šamējie (CP) varēs iet piehaltūrēt.

 179. Valdis Freimantals Atbildēt

  Man policija ir nodarījusi lielus zaudējumus!

  Par to inspektore Lejassisakas kundze veic izmeklēšanu ! (Policistu izdarīto noziegumu izmeklētāja).

  Lasīt manus komentārus internetā!

 180. Valdis Freimantals Atbildēt

  Tad būs jāsauc pie atbildības policisti par uzbrukumu pilsoņiem un masveidīgi jāsēdina cietumos!

  Par uzbrukumu un draudu izteikšanu policisti ir tiesājami pēc krimināllikuma.

  Policists par savu dienesta pilnvaru pārkāpšanu un uzbrukumu pilsoņiem ir krimināli sodams!

  ASV prakse rāda, ja policists tevi ir apstādinājis N E P A M A T O T I viņš zaudē darbu un atlīdzina nodarīto kaitējumu! (tas var būt miljonos vērtēts jo tikai “cietušais” zina, kāds zaudējums viņam ir nodarīts).

  Un par apdraudējumu variet pieprasīt no iekšlietu ministrijas kompensāciju ārstēšanās izdevumu segšanai – būs viegli pierādīt, ka Jūsu veselības stāvoklis ir ievērojami pasliktinājies policista , savtīgā, ļaunprātīgā uzbrukuma un psiholoģiskā terora rezultātā!

  Lasiet manu rakstu internetā! WWW Valdis Freimantāls:”Mosties, celies strādā”!

  Veiksmi it visā!

  Dievs svetī Latviju!

  • jebkura policista kaprīze ir “ligumigā prasiba”. pat ja viš tev liks atsukat un tu atteiksies, pat tad tevi sodis par policista likumigo prasibu neizpildišanu, vai pat pretošanos policijai…..

 181. Bet ko viņi darīs ar mani, ja kategoriski atteikšos pamest savu mašīnu? Vedīs tur, kur man vajag?

 182. Stulbi likumi stulbā valstī. Kāpēc katram savs auto, tikai tāpēc , ka ar sabiedrisko nekur neizbraukāsi un braukšanas cena ir tuva personīgā autiņa izdevumiem. Kvalitatīvu ceļu nav, ar personīgo nez vai brauksi, kur ņemsi pedālīšu gumijas, laukos skolu un medicīnas iestādes tu tū. Dzīve Latvijas valstī daudziem paliek neiespējama, kārtējie sāks pastiprināti kravāt čemodānus.

 183. Pareizi ir. Baudīs mašīnas, lai nevajadzētu par ceļu stāvokli domāt:)

 184. Satiksmes dalībnieks Atbildēt

  “Suņi rej,bet karavāna iet tālāk!” Tādā valstī dzīvojam! Skumji! 🙁

 185. Kas tad pārbaudīs auto tehnisko stāvokli uz ceļa? Ceļu policists vai kāds csdd inspektors? Ja policists, tad viņiem ir jāiziet vismaz kādi kursi un jāsaņem sertifikāts, kas apliecina, ka viņi vispār kaut ko saprot un drīgst veikt auto diagnostiku. Un vispār varētu to veikt pareizi nevis, ka kaut kas neiepatikās un uzreiz soda.

 186. Es šeit nevaru izlasīt vienu ļoti nozimigu punktu par galvanajiem priekšējiem lukturiem.
  Ar krutkas ksenoniem otrajiem golfiem tuvajās laikam ir ok?
  Tādiem sodu un apskati nost uz lidzenas vietas bez jautājumiem.

 187. Bus jautri.

 188. jo vairāk aizliegumu, jo lielāka korupcija/
  Pēc defīnīcijas

 189. Es saprotu, riepas un bremzes, bet visi pārējie nieki . . . Totāls absurds! Kāds lobē šo visu pasākumu – kas ir īsta naudas kāšana par neko.

 190. Jā, ko nu neteiksi, ceļu policija ir tagad pats dievs, kas pārzina ceļa noteikumus, mašinas tehnisko stāvokli utt., pilnīgi piekrītu ka tehnisko apskati varam iziet policijas iecirknī un kāda velna pēc ir vēl vajadzīgs CSDD, ja jau visu varēs pārbaudīt uz ceļa bez speciālām iekārtām.

  • Kārtējais DUBULTBARDAKS. Atkal autovadītājiem nevis palīdz, kā citās valstīs, bet sarežģī dzīvi.
   Kad tas beigsies??! Vai kāds uz šo jautājumu SPĒJ atbildēt? Kukuļdošanas iespējas jāpaplišina, ja?!!!

   • Citās valstīs vadītāji ievēro satiksmes noteikumus un ir korekti viens pret otru.Aizbrauc un apskaties . Latvija ir unikāla ar saviem ceļiem un autovadītājiem,tūlīt aiz krivijas….

 191. Vissbūtu pareizi, ja vien tam visam pa virsu nebūtu subjektīva vērtējuma iespēja. Nāksies pierādīt, ka neesi ēzelis.

 192. Kam izdevīgi atvērt slūžas policijas visatļautībai un korupcijai uz ceļiem, pret ko it kā cīnījās gadiem. Valstij jārūpējas par saviem pilsoņiem nevis tie jāaplaupa. Un tā nav tikai nauda, bet arī pazaudēts laiks, izpostītas ieceres un morāls pazemojums.

 193. Es kaut ko nesaprotu. Es būšu izgājusi tehnisko apskati, dabūjusi uzlīmi, bet jebkurš policists, kuram kaut kas liksies bojāts to varēs noplēst un likt auto malā?????

  • Vispirms, lai ceļus kārtīgi sataisa, lai nav tā, ka no apskates aizbrauc uz mājām un atkal jau kaut kas jāremontē. Izbraucot uz lauku ceļiem – tas ir murgs, vai nu tevi krata, kā gripas slimnieku, vai bedre pie bedres. Pa tiem var braukt tikai ar tanku vai kāpurķēžu traktoru. Asfaktētie ceļi tāpat, ielāps uz ielāpa, ne adatas dūriena. Un pie šādiem apstākļiem vēl pārbaudīs – tad priekš kam ir tehniskās apskates. Kas tur strādā idioti. Neviens jau mašīnu nepadarīs sliktāku pēc apskates. Nu murgs tai mūsu valstī notiek. Budžeta grozījumiem jābūt, bet pietrūkst naudiņas, tad nu vilks ādu pa acīm kam vien varēs.

 194. Ja pārbaudītājam nav auto tehniskās izglītības,tad viņš nav tiesīgs veikt šādas pārbaudes,ar policista izglītību ir par maz.Vai uz ceļa būs pacēlājs,vai arī pārbaudītājs mēģinās palīst zem mašīnas lai apskatītu bremzes?Savukārt rokas bremze Latvijā vispār nav nepieciešama,jo mums nav kalnu,pret kuru uzsākt braukšanu.Esmu par drošu braukšanu un to lai mašīnas būtu tehniski labā kārtībā,bet šie jaunumi drīzāk izskatās pēc jauna valstiska reketa lai pelnītu naudu valsts budžetam.

 195. Vai tiešām, Jūs komentētāji domājat, ka šitās pārbaudes veiks ceļu policija? Pārbaudes veiks speciālas brigādes, kā tas tika darīts līdz šim.

 196. Kam izdevīgi atvērt līdz galam vaļā slūžas policijas visatļautībai un korupcijai uz ceļiem, pret ko it kā ļoti cīnījās gadiem? Valstij jārūpējas par saviem pilsoņiem nevis tie jāaplaupa uz ceļiem. Tā nav tikai nauda, bet milzīgs morāls kaitējums un pazemojams, izpostītas ieceres.

 197. lielāku stūlbumu jau nevar izdomāt. var redzēt ka nau ka darīt.

 198. tas saucas -pielika ceļu policijai pie algas. kukuļdošana zels ka prieks

 199. No rakstītā sapratu, ja gadījumā tehniskajā par kaut ko ieliek 2, ir risks uzrauties uz policiju jau mājās braucot. Un ar melno uzlīmi līdz šim atļauto 30 dienu vietā ,sanāk, braukt vispār nevar?

  • Es gan sapratu otrādi – saņem 30 dienas tehniskajā, 29-tajā dienā tevi aptur ceļu policists, norauj veco uzlīmi un iedod vēl 30 dienas – tā taču sanāk ka jādara, ja viņš pamana ka man uz vējsikla ir “notīrāms defekts” 😀

 200. Vispirms, lai ceļus kārtīgi sataisa, lai nav ta, ka no apskates aizbrauc uz mājām un atkal jau kaut kas jātaisa.. Es saprotu, ka strādat īsti nevienam negribas, bet tādēļ jau nav jāizliekas, izveidojot kaut kadus stūlbus likumus, kas paredz, ka nedrīksti vairs atrasties uz ceļa. Kaut kāds marazms..

 201. Ieguvēji kā vien mēr būs PVN un budžeta laupītāji Zags vairāk, lai iznāk priekš jauna auto.
  Priekš kuriem būs jāremontē ceļi, no budžeta līdzekļiem.

 202. Labi pasniegts raksts!! Konkrēti!! Lai pielec visiem un tiem kuri mēģina tēlot gudros!!Forši. 🙂 Autoram. Tā turpināt.

 203. Ļoti labi – cilvēki mazāk brauks ar plikām riepām un vispār kopumā pievērsīs lielāku vērību automašīnas tehniskajam stāvoklim.

 204. valstij kura ir oficiāls rekets nepietiek līdzekļu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 205. Cik noprotu cp darbiniekiem bus izieti kursi un atbilstosh eu sertifikats tehniska izglitiba par auto buvi jo preteji tiks parpludinatas tiesas par so stridu izskirsanu. Pie mums pienem nu jau apsurdus likumus tad atvainojiet dargie valsts vaditaji nokartojiet lai musu ielas butu bez bedrem un apgaismotas dienakts tumsaja laika. Un ziema sakoptas .

 206. Vai man būs jākāpj ārā no mašīnas?Vai policisti būs ar automehāniķa izglītību?Te laikam būs peļņas iespējas advokātiem.(Tas gadījumos,ja policistam būs slikta oma)Vai policistiem būs aparāti bremžu pārbaudei,vai viņi nesabojās rokas bremzes?

 207. kaa policists uz celja,konstatees bremzhu trumulja nodilumu??

  • Pēc garastāvokļa un šoferīša nekaunības, iebilstot Dievam, tam policistam uz avārijas stāvoklī esošiem ceļiem.Visatļautībai starts!

 208. Ceļu policists ir ceļu policists,nevis tehniskās pārbaudes darbinieks, viņiem nau tehniskās apskates darbinieka izglitibas

 209. Superigi!
  Bet,es domaju,ka dievu nav!

 210. Policistiem “rokas naudas” gājušas mazumā, jāgudro atkal jauni varianti. Kāpēc man jāburto policista apliecībā rakstītais, turot policistam rokā apliecību? Es jau saprotu, ka policistiem ar to izglītību ir ne visai, bet klaja nevienlīdzība, laikam domāts, ka gan jau vadītāji izlasīs, kas rakstīts apliecībā, kamēr policisti to nemāk izdarīt:))

 211. Varbūt tad tehnisko izejam Policijas iecirknī?

Draugiem Facebook Twitter Google+