Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Straujuma uzdod Kozlovskim cīņu pret “spaisiem” noteikt par prioritāti (1)

Reids pa legālajo narkotiku tirdzniecīnbas vietām

Plakāti pie ''legālo narkotiku'' tirdzniecības vietas Marijas ielā kampaņas pret ''legālajām narkotikām'' laikā.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) piektdien iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP) nosūtītajā rezolūcijā uzdevusi cīņu pret apreibinošo augu maisījumu jeb tā saukto “spaisu” izplatību noteikt par Valsts policijas (VP) darba prioritāti, informē Valsts kancelejā.

Straujuma rezolūcijā aicina VP sagatavot informāciju par tās paveikto kopš brīža, kad spēkā stājās grozījumi Krimināllikumā. Izmaiņas likumā paredz noteikt atbildību par jaunu psihoaktīvu vielu neatļautu izgatavošanu un realizāciju. Ieviesta arī kriminālatbildība personām, kuras turpina pārdot “spaisus”, ja to apritei piemērots pagaidu aizliegums.

VP arī jāiesniedz priekšlikumi par turpmāk plānotajiem “spaisa” izplatību ierobežojošiem pasākumiem.

Policijai lūgto informāciju paredzēts izskatīt nākamajā ceturtdienā, 17.aprīlī, plānotajā Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes sēdē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāds populistisks lēmums. Ar tādiem nopietnus darba mērķus nesasniegs. Nāks nākamās mēdiju šausmas un atkal vajadzēs citu galveno prioritāti.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+