×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. septembris, 2013
Drukāt

Streļčenoks pret KNAB darbiniekiem ierosinājis septiņas disciplinārlietas

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks (attēlā) šogad pret KNAB darbiniekiem ierosinājis septiņas disciplinārlietas. Aģentūra LETA noskaidroja, ka pērn kopumā ierosinātas vien trīs disciplinārlietas.

Šogad trīs disciplinārlietas ierosinātas par normatīvo aktu neievērošanu, pildot amata pienākumus. Pārējās disciplinārlietas ierosinātas par darba kārtības noteikumu neievērošanu, amata pienākumu nepildīšanu un amata pienākumu nolaidīgu pildīšanu, kā arī amata pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu.

Trīs disciplinārlietās izmeklēšana ir pabeigta – biroja darbiniekiem izteikts rājiens un piezīme, kā arī mēnešalgas samazināšana. Mēnešalgas samazināšanas sods gan vēlāk tika atcelts.

Pārējās disciplinārlietās izmeklēšana turpinās.

Uz 30.jūniju KNAB strādāja 138 darbinieki.

Jau ziņots, ka Streļčenoks nesen ierosinājis disciplinārlietu pret savu vietnieci Jutu Strīķi. Viens no viņas iespējamiem pārkāpumiem ir tas, ka Strīķe, pildot KNAB priekšnieka pienākumus atcēlusi KNAB priekšnieka rīkojumu, ar kuru Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītājai Ilzei Draveniecei piemērots disciplinārsods.

Ziņots arī, ka pirms pāris mēnešiem Streļčenoka un otras viņa vietnieces llzes Jurčas kritiku par sliktu darbu izpelnījušās Strīķe, Korupcijas novēršanas nodaļas vadītāja Diāna Kurpniece un Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Ilze Draveniece.

Strīķe, Kurpniece un Draveniece novērtējumā paustos pārmetumus noliedz un vadības rīcībā saskata bosinga un mobinga pazīmes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+